beylikdüzü escort bayan

SON DAKİKA

“Çocuk Gözüyle Paylaşmak” Konulu Fotoğraf Yarışması

Bu haber 29 Eylül 2017 - 10:32 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Aile ev Sosyal Politikalar Bakanlığı Çocuk Hizmetleri Genel Müdürlüğü çocukların sanata ilgisini arttırmak ve sanat yoluyla kendilerini ifade etmelerine olanak sağlamak amacıyla “Çocuk Gözüyle Paylaşmak” temalı bir fotoğraf yarışması düzenliyor.
Çocuklar arasında paylaşma duygusu ve bilincini artırmaya yönelik çalışmalar kapsamında düzenlenen yarışmaya fotoğrafa meraklı 12-18 yaş aralığındaki çocuk ve gençler katılabilecek. Katılımcılar belirtilen temada en fazla üç fotoğraf ile başvurabilecek. Yarışmada dereceye girenlere fotoğraf  makinesi, fotoğrafçılık eğitimi ve derece plaketi verilecek. Dereceye giren katılımcılara ödülleri törenle verilecek. Başvurular 29 Aralık Cuma günü son bulacak.
Değerlendirme  jürisinde  Coşkun Aral,  Merih Akoğul,  Sinan Sertel, Fadime Özkan,  İsmail Küçük ve Hamit Yalçın ile birlikte Çocuk Hizmetleri Genel Müdürü Dr. Selahattin Güven yer alacak.
Yarışmanın şartnamesi için buraya tıklayınız

Sertaç Dilda - Mala Me Sertaç Dilda - Buke Sertaç Dilda - Reşe Ez Brindar Mame (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Reşe (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Kurdish Mashup Sertaç Dilda - feat Deniz Sarıca-Sevin Gayrı Sertaç Dilda - Welate Gurbete Sertaç Dilda - Bunca Gamı Bunca Derdi Sertaç Dilda - Welate Gurbete (Remix) Sertaç Dilda - Yalan Dünya

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat