SON DAKİKA

Gümüşhane Heyeti Bingöl Belediyesini Ziyaret Etti

Bu haber 21 Eylül 2017 - 21:27 'de eklendi ve kez görüntülendi.

‘Kardeş Şehirler Projesi’ kapsamında Bingöl’de bulunan Gümüşhaneli Belediye Başkanları, Bingöl Belediyesi’ni ziyaret etti.
İçişleri Bakanlığı bünyesinde yürütülen ‘Kardeş Şehirler Projesi’ kapsamında ‘Gümüşhane-Bingöl Buluşması’ etkinlikleri kapsamında kente gelen Gümüşhane Valisi Okay Memiş, beraberinde Bingöl Valisi Ali Mantı, Gümüşhane Belediye Başkanı Ercan Çimen, Gümüşhane ilçe ve belde belediye başkanlarıyla Bingöl Belediye Başkanı Yücel Barakazi’yi makamında ziyaret etti.
Ziyaretten duyduğu memnuniyet dile getiren Barakazi, belediye tarafından yürütülen çalışmalar hakkında bilgi verdi.
Projesi tamamlanan ve hayata geçirilmesi planlanan yatırımlar hakkında etraflıca bilgi veren Barakazi, “Bingöl’ün genel olarak altyapı ve üstyapısı tamamlanmış durumda. Doğalgazdan dolayı bozulan yollarımızı da onarmaya başladık. Birçok alanda çalışmamız var, vaatlerimiz arasında olmayan birçok yatırımı da şehri dinledikten sonra hayata geçirdik. Temel sorunlarımızdan biri trafik ve araç park sorunudur. Bu sebeple Sayın Valimizle Ankara’ya gidiyoruz. Mevcut Hükümet Konağımızın bulunduğu alanı kent meydanı yapmak istiyoruz. Meydanın alt katlarını otopark olacak şekilde planlayarak, araç park sorununu çözmek istiyoruz. İnşallah tembellik yapmadan, dönem sonuna kadar hedeflerimize ulaşırız” diye konuştu.
Ziyaret, karşılıklı hediye takdimi ve toplu fotoğraf çekimiyle sona erdi.

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat