SON DAKİKA

Öğretmen ve Öğrenciler Kahvaltıda Buluştu

Yeşilova İmam Hatip Ortaokulda 5’inci sınıf öğrencilerine yönelik hazırlanan uyum programının açılışına katılan Yanılmaz, “Bugün sizlerle beraberiz. Çünkü sizler bizim yarınımızsınız. Geleceğimizsiniz. Bizler için aileniz için çok kıymetlisiniz. İmam Hatipli olmanın gerekliliğini yerine getireceğinize ve derslerinizde başarılı olacağınıza inanıyorum.” dedi.

Bu haber 18 Eylül 2017 - 14:35 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bingöl’ün Solhan ilçesinde bulunan Yeşilova İmam Hatip Ortaokulunda uyum programı kapsamında 5’inci sınıf öğrencilerine yönelik hazırlanan programda öğretmenler ve öğrenciler bir araya geldi.
Ders ve sınıf öğretmenleriyle tanışan öğrencilere okuldaki birimler tanıtıldı. Öğrenciler, sınıflarında öğretmenleriyle eğlenceli zaman geçirdiler. Okulun kuralları ve yeni dönemin hazırlıklarıyla ilgili bilgilendirildiler.
Uyum programının ilk gününde İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali İhsan Yanılmaz’ın katılımıyla öğrenciler, öğretmenler ve idareciler kahvaltıda bir araya geldiler. Yeşilova İmam Hatip Ortaokulu ile ilgili slayt gösteriminin ardından öğrencilere hitap eden İlçe Milli Eğitim Müdürü Yanılmaz: “Bugün sizlerle beraberiz. Çünkü sizler bizim yarınımızsınız. Geleceğimizsiniz. Bizler için aileniz için çok kıymetlisiniz. İmam Hatipli olmanın gerekliliğini yerine getireceğinize ve derslerinizde başarılı olacağınıza inanıyorum. Bizleri buluşturan okul idaresine ve öğretmenlerimize teşekkür ediyorum. Hepinize başarılı, hayırlı ve huzurlu bir eğitim öğretim yılı diliyorum.” ifadelerini kullandı.
Kahvaltının ardından 5. sınıflar için hazırlanan uyum programına devam edildi.
Solhanın Sesi

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat