SON DAKİKA

Camilere Temizlik Malzemesi Desteği

Solhan Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Nafiz Çapın tarafından yapılan çalışmalar sonucu Solhan’da bulunan 67 camiye temizlik malzemesi desteği yapıldı.

Bu haber 18 Eylül 2017 - 12:51 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Solhan Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Nafiz Çapın’ın, ilçedeki camilerin ve cami abdesthanelerinin temizliğine katkı sunmak için girişimi neticesinde ilçede bulunan 67 camiye temizlik malzemesi sağlandığı belirtildi.
Konu ile ilgili bilgi veren Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Nafiz Çapın, şu ifadeleri kullandı: “Camilerimizi gezdik dolaştık ve camilerimizde temizlik malzemelerinin eksikliklerini gördük. Bu durumu belediye başkanımız Sayın Abdulhakim Yıldız ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz Sayın Erdal Arıkan Bey ile paylaştık. Camilerimizin tamamına temizlik malzemesi vermek için bir kampanya başlattık. Bu kampanyayı yaparken şunu göz önünde bulundurmaya çalıştık. Neticede ‘Temizlik İmandandır’ şiarıyla inşallah bundan sonra da bu gibi aktivitelerimiz devam edecek. Bizlere yardımlarını esirgemeyen Belediye Başkanımız Sayın Abdulhakim Yıldız Bey’e çok teşekkür ediyoruz. İlçe Müftülüğümüzde görevli arkadaşlarımızla görüştük. İlçe vaizimiz Sayın Osman Numanoğlu’ndan camilerimizin sayısını aldık. Totalde 67 camimizin olduğunu söyledi. Biz de elimizdeki imkânlar dâhilinde bu 67 camimize temizlik malzemelerini kolileyip göndermeyi düşündük. Bugünden itibaren de hazırlamaya başlayacağız ve imamlarımız vasıtasıyla camilerimize göndereceğiz. Bundan sonra da ibadethanelerimizin ve abdesthanelerimizin daha hijyen olması açısından Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürüğü olarak çalışmalarımız devam edecek. Katkı sağlayan herkese teşekkür ederiz.”
Solhanın Sesi

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat