beylikdüzü escort bayan

SON DAKİKA

Binpınar Su Yetim Öğrencilere Burs Verecek

Binpınar olarak eğitim, sosyal, kültürel ve sportif alanlarda desteklerinin olduğunu dile getiren Tütünen, yeni eğitim-öğretim yılında lisans ve yüksek lisans düzeyinde eğitim gören yetim ve öksüz öğrencilere burs vereceklerini açıkladı.

Bu haber 18 Eylül 2017 - 14:44 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Solhan’ın Ulusal su markası olan Binpınar’ın eğitim, sosyal, kültürel ve sportif alanlara destek sunduklarını söyleyen Karivan A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin Tütünen, bu yıl yapılacak destekler ile ilgili aldıkları kararları kamuoyu ile paylaştı.
BURS, SOLHANLI YETİM ÖĞRENCİLERE VERİLECEK
Kuruluşundan bu yana sosyal, sportif ve eğitim alanlarında yapılan çalışmalara büyük desteği olan ve 2012 yılından bu yana öğrencilere burs verdiklerini açıklayan Tütünen, yeni eğitim-öğretim yılında lisans ve yüksek lisans düzeyinde eğitim gören yetim ve öksüz öğrencilere burs vereceklerini söyledi.
2012-2013 eğitim öğretim yılında 10 öğrenciye burs verdiklerini, 2013-2014 eğitim öğretim yılında bu sayıyı 30’a çıkardıklarını ve 2014-2015 eğitim öğretim yılında ise 55 öğrenciye burs verdiklerini söyleyen Tütünen, 2015-2016 eğitim-öğretim yılında 60 yetim öğrenciye ve 2016-2017 eğitim-öğretim yılında ise 85 yetim öğrenciye burs verdiklerini belirtirken yetim veya öksüz olmayan öğrencilere burs verilmeyeceğine dikkat çekti.
Burs talebinde bulunacaklarda Solhanlı yetim veya öksüz olmaları şartı aradıklarını belirten Tütünen, “Burs sadece lisans ve yüksek lisans öğrencilerine verilecektir.  Yetim olduğunu belgeleyen nüfus kayıt belgesi ile yeni kayıt yapan öğrencilerin kayıt yaptıklarına dair belge, öğrencilik durumları devam edenlerin ise öğrenci olduklarına dair belge ile başvuru yapmaları gerekmektedir. Önceki yıllarda burs alan öksüz ve yetim öğrencilerin de yeniden başvuru yapmaları gerekmektedir. Yeni kazanan veya daha önce kurumumuzdan burs almayan yetim veya öksüz öğrenciler belirtilen belgeler ile 15 Ekim’e kadar başvuruda bulunabilirler. Başvuruları aldıktan sonra başvuru sayısına göre burs miktarı belirlenecektir. Bu yıl imkanlar dahilinde 100 yetim kardeşimize burs vermeyi hedefliyoruz. Burslar Ekim 2017’de verilmeye başlanacak olup eğitim-öğretim yılı içinde 8 ay düzenli olarak verilecektir. Yetim öğrenciler dışında burs verilmeyecektir. yetim olmayanların başvuruları değerlendirilmediği gibi başvuruda bulunmamalarını da özellikle belirtiyoruz. Yetim olmayanların başvurmaları yetimlerin hakkına girmeleri olarak değerlendiriyoruz ve yetim olanların başvuruda bulunmalarını ve çevresinde yetim bulunanların yetimleri haberdar etmelerini istiyoruz” şeklinde konuştu.
“SPOR’A DA DESTEK SUNUYORUZ”
Öğrenimlerini sürdüren öğrencilerin yanı sıra spora da destek sunduklarını söyleyen Tütünen, “Solhan’ın bu yıl profesyonel voleybol birinci ligde mücadele eden Solhanspor Kulübü Voleybol takımına mali destek sunacağız. İlçede faaliyet gösteren diğer spor kulüplerimize de destek veriyoruz. Temel amacımız, gençlerimizin eğitimde ve sporda istenilen yerlere gelmelerine katkıda bulunmak ve olası kötü alışkanlıklardan uzak kalmalarını sağlamaktır.” ifadelerini kullandı.
Solhanın Sesi

PİYASALARDA SON DURUM

 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

EN ÇOK KAZANANLAR

  EN ÇOK KAYBEDENLER

   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER

    BUGÜN 1000TL NE OLDU?

    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    Sertaç Dilda - Mala Me Sertaç Dilda - Buke Sertaç Dilda - Reşe Ez Brindar Mame (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Reşe (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Kurdish Mashup Sertaç Dilda - feat Deniz Sarıca-Sevin Gayrı Sertaç Dilda - Welate Gurbete Sertaç Dilda - Bunca Gamı Bunca Derdi Sertaç Dilda - Welate Gurbete (Remix) Sertaç Dilda - Yalan Dünya

    Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat