SON DAKİKA

Vatandaş: "Belediye Uyuyor"

Bu haber 15 Eylül 2017 - 20:57 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bingöl’ün iki farklı noktasından çekilerek tarafımıza ulaştırılan fotoğraflar, kaldırım ve yol işgallerinin boyutunu gösteriyor. Bu durum karşısında belediyenin herhangi bir adım atmaması ise belediye uyuyor yorumlarına sebep oldu.
Haber sitemize gönderilen iki ayrı fotoğrafta kaldırım ve yolların işgal edildiği görülüyor. İlk fotoğraf Bingöl merkezde bulunan ulucaminin karşısında yapılması beklenen inşaat alanına ait.

Bu inşaat alanının etrafı kapatılırken, kapanan alanın bir kısmının kaldırımdan oluştuğu görülüyor. Aylardır inşaatın bir türlü başlamadığı, buna karşın kaldırımın önemli bölümünün inşaat sahipleri tarafından işgal edildiği görülüyor. Bingöl’ün en işlek caddesindeki bu manzara vatandaşlar tarafından hayretle izleniyor. Kaldırım işgal edilmeden de inşaat alanının kapatılması mümkün. Belediyenin bu konudaki duyarsızlığı da ayrıca hayret verici.
İkinci fotoğraf ise Uydukentte bir marketin önünde çekilmiş.


Kısa süre önce marketin önündeki kaldırımı markete dahil eden iş yeri sahibi, belediyenin konuya duyarsız kalmasından cesaret almalı ki, markete ait sebze ve meyve tezgahını bu sefer yola koymuş durumda. Belediyenin bu manzara karşısında da duyarsız kalması vatandaşlar tarafından “belediye uyuyor” yorumlarının yapılmasına sebep oldu. İyi uykular!

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat