beylikdüzü escort bayan

SON DAKİKA

Genç'te Okul Güvenliği Toplantısı Yapıldı

Genç Kaymakamı Hasan Hüseyin Vural Başkanlığında 2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı okul güvenliği toplantısı yapıldı.

Bu haber 11 Eylül 2017 - 19:10 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Kaymakam Vural Başkanlığında 2017-2018 eğitim öğretim yılı okul çevresinin güvenliği, uyuşturucu ile mücadele, okul kameralarının kent sistemine entegrasyonu, öğrencilerin güvenli bir şekilde okullara ulaşması ve okul servislerinin denetlenmesi ile ilgili bilgilendirme toplantısı düzenlendi.
Şehit Hakan Akdere Kültür Merkezi toplantı salonunda düzenlenen okul güvenliği toplantısında konuşan Kaymakam Vural, “Yeni bir eğitim öğretim dönemine başlıyoruz. Tabii buna başlamadan önce okullarımızın güvenliği için hep birlikte daha güvenilir hale getirmemiz lazım. Bu bağlamda okul müdürlerimiz, emniyet ve jandarma personelimiz ile bu işi yürüteceğiz inşallah. Buradaki amacımız bu dünyada en değerli varlık olan çocuklarımızın güvenli ortamlarda iyi bir eğitim almasıdır. Yani ahlaklı, doğruluk sahibi, dürüst, ailesine ve vatanına bağlı iyi bir birey, uyuşturucu ve terörden uzak faydalı bir insan yetiştirmektir. Bu konuda hepimize görevler düşüyor. Önemli olan bu görevimizi candan iyi bir şekilde yerine getirmek ve çocuklarımızı daha başarılı ve daha güvenli bir şekilde eğitimini sağlamaktır” dedi.
“CİNSEL İSTİSMAR CİDDİ BİR MESELE, HAFİFE ALAMAYIZ!”
Uyuşturucu ve kötü alışkanlıklar gibi ciddi bir yeri olan ve son zamanlarda azda olsa ara ara ortaya çıkan cinsel istismar olaylarının takip edilip hafife alınmaması gerektiğini belirten Vural, çocuklarımızı emanet ettiğimiz kişileri bilmemiz lazım dedi.
Vural: “Cinsel istismar ciddi bir mesele hafife alamayız. Biliyorsunuz bu tür hadiseler eskiye oranla veya medya vasıtası ile diyelim artık daha çabuk ortaya çıkıyor. Ben bu tür olayları duyduğumda psikolojim bozuluyor inanın. Bu tür insanlar hasta yani hastalıklı insanlar, bu tür olayları hep birlikte takip etmemiz lazım. Hepimize görevler düşüyor. Bu tür sapkın insanlar çoğu dışarıda hayatını yaşayan normal insanlar gibi ama içindeki o kütülükleri maalesef çocuklarımıza bazen de olsa yansıtıyorlar. Biliyorsunuz geçen sene tuhaf ve iğrenç bir olay Servi Köyümüz de yaşandı.  Buna çok dikkat etmek gerekiyor. Çocuklarımızı emanet ettiğimiz yani kim olursa olsun bu devir artık öyle gidiyor orada çalışan kim olursa olsun aklınızın bir köşesinden bile geçirmediğimiz insanlar dahi olsa buna dikkat edeceğiz. Bunu yok sayamaz yani. Kimseye şüpheli gözle bakıp psikolojimizi bozamayız ama okullarımızda bu ortamların oluşmasına dahi fırsat vermeyelim. Ve başta aileler olmak üzere okulda bu konuda eğitimler vermeli, bu duyarlılığı oluşturmalıyız. Bu ayıp ve yadırganacak bir şey değil bu ciddi bir mesele”
Programa, Kaymakam Hasan Hüseyin Vural, Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Bezen, İlçe Milli Eğitim Müdürü Remzi Dinler, Emniyet Müdürlüğü personeli, Jandarma personeli, İlçe Spor Müdürü Engin Dağ, Milli Eğitim Şube Müdürleri, okul müdürleri, mahalle ve köy muhtarları ve okul aile birliği başkanları katıldı.
Gencinsesi

Sertaç Dilda - Mala Me Sertaç Dilda - Buke Sertaç Dilda - Reşe Ez Brindar Mame (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Reşe (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Kurdish Mashup Sertaç Dilda - feat Deniz Sarıca-Sevin Gayrı Sertaç Dilda - Welate Gurbete Sertaç Dilda - Bunca Gamı Bunca Derdi Sertaç Dilda - Welate Gurbete (Remix) Sertaç Dilda - Yalan Dünya

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat