SON DAKİKA

Genç Mal Müdürlüğüne Artunç Atandı

Bu haber 11 Eylül 2017 - 20:09 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Karakoçan Malmüdürü Gençli hemşerimiz Çetin Artunç, Genç Malmüdürlüğü’ne atandı.
Genç Mal Müdürü Recai Erdem’in Çankırı Çerkeş ilçesine tayininin ardından boşalan Genç Mal Müdürlüğü koltuğuna Gençli hemşerimiz Çetin Artunç atandı.
Atamanın ardından ziyaret ettiğimiz İlçe Malmüdürü Artunç: “Genç ilçemizdeki görev süremiz içerisinde insan odaklı bir hizmet içinde olacağız. Mükelleflerimize zaman içerisinde ziyaretler gerçekleştirerek, sıkıntılarını dinleyip yardımcı olmaya çalışacağız. Devletimiz ve milletimiz için verimli hizmetlerde bulunmak üzere buradayız. İlçemizdeki mesai arkadaşlarımızla birlikte görevimizi en iyi şekilde yerine getirmek için çalışacağız” dedi.
ÇETİN ARTUNÇ KİMDİR?
1980 Doğumlu olan Çetin Artunç, Meşedalı Köyüne Bağlı Kovacık (Binziyar) mezrasından. İlkokulu Genç Mevlana İlköğretim Okulu’nda, Ortaöğrenimini Genç Ortaokulu’nda Lise öğrenimini ise Antalya Ticaret Lisesinde tamamlayan Artunç, Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimini ardından Yüksek Lisansını ise Konya Selçuk Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünde tamamladı. Artunç sırası ile Tunceli Defterdarlığı Muhasebe Müdürlüğü ve akabinde Karakoçan Mal Müdürlüğü görevlerinde bulundu.
Gencinsesi

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat