beylikdüzü escort bayan

SON DAKİKA

Vali Mantı Kanaat Önderleri ile Buluştu

Bingöl Valisi Ali MANTI, Bingöl’deki kanaat önderleri ile akşam yemeğinde buluştu.

Bu haber 24 Ağustos 2017 - 14:03 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bingöl Valisi Ali MANTI, Bingöl’deki kanaat önderleri ile akşam yemeğinde buluştu.
İl Özel İdaresi misafirhanesinde düzenlenen programa Vali Ali MANTI’nın yanı sıra Vali Yardımcıları Cevat GÜN ve Tunahan ÇİL, İl Emniyet Müdürü Metin AKAY ile Bingöl’deki kanaat önderleri katıldı.
Vali MANTI, yemek öncesinde misafirlerle ayrı ayrı selamlaşıp tanıştı. Sıcak ve samimi paylaşımların yaşandığı programda kanaat önderleri farklı konularda fikir ve görüşlerini ifade ettiler.
Vali MANTI burada yaptığı konuşmada, “Davetimize icabet ederek geldiğinizden dolayı hepinize teşekkür ediyorum. Hoş Geldiniz. Sohbet ve istişare kültüründen gelen insanlar olarak sizlerle buluşmak ve ilimiz ve ülkemiz ile ilgili fikir, kanaat, yaklaşım alışverişinde bulunmak istedik. Ortak akıl ile sorunlarımızı ele almak, kollektif şuur ile çözümler geliştirmek istedik. Hamdolsun ilimizde münevver insanlarımız, vizyon sahibi vatandaşlarımız var. Bizler bu insanlarımızın düşünme yeteneklerinden, bilgi ve birikimlerinden kamuda daha iyi hizmetler adına istifade etmek istiyoruz. İyiliklerin arttığı, insanımızın daha mutlu olduğu bir toplumu hedefliyoruz. Çünkü bizler inanıyoruz ki, toplumsal huzur ancak kollektif şuur ile sağlanır. Ben tekrar davetimize icabetinizden dolayı hepinize teşekkür ediyor, hayırlı akşamlar diliyorum” dedi.

Sertaç Dilda - Mala Me Sertaç Dilda - Buke Sertaç Dilda - Reşe Ez Brindar Mame (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Reşe (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Kurdish Mashup Sertaç Dilda - feat Deniz Sarıca-Sevin Gayrı Sertaç Dilda - Welate Gurbete Sertaç Dilda - Bunca Gamı Bunca Derdi Sertaç Dilda - Welate Gurbete (Remix) Sertaç Dilda - Yalan Dünya

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat