beylikdüzü escort bayan

SON DAKİKA

Vali Mantı Genç İlçesini Ziyaret Etti

Bu haber 22 Ağustos 2017 - 19:01 'de eklendi ve kez görüntülendi.
Bingöl valisi Ali MANTI, ilçe ziyaretleri kapsamında Genç İlçesi ziyaretini gerçekleştirdi.
Vali MANTI ve kurum amirleri, Genç İlçesi girişinde Kaymakam Hasan Hüseyin VURAL ve ilçe amirlerince karşılandı.
Kaymakamlıkta devam eden programda Kaymakam VURAL ilçe ile ilgili olarak brifing sundu. Burada yaptığı konuşmada Vali MANTI, İlçe yöneticilerine ve vatandaşlarına bu sıcak ve içten karşılamaları için teşekkür etti.
Daha sonra Genç Belediye Başkanlığı ziyaret edildi. Belediye Başkanı M. Hadi TOPRAKTAN, Belediye hizmetleri hakkında Vali Mantı’ya bilgi verdi.
Program kültür merkezinde muhtarlarla buluşma kapsamında devam etti. Vali MANTI burada yaptığı konuşmada; ‘Devletimiz İmkânlar nispetinde ilimize, ilçelerimize, köylerimize, adil şekilde hizmet etmeye çalışıyor. Burada bulunma amacımız sizlerle tanışmak ve fikir alışverişinde bulunmaktır. Her zaman söylediğim gibi iyi, doğru ve faydalı işler yaparsak toplumumuza da, nefsimize de faydalı oluruz. Biz işimizi doğru yaparsak Hak nezdinde de, halk nezdinde de inşallah takdir ediliriz. 
 Gururla söyleyebilirim ki Genç ilçesi insanı ve misafirperverliği ile önemli bir ilçemizdir. Sokaktaki, caddedeki her insanın yüz ifadelerinden paylaşma ve yardımlaşma duygularını okuyabiliriz. Bu da ilimizin ve ilçelerimizin en büyük avantajlarındandır.
 Kurum amirlerimiz ile bugün sizi dinlemeye, sorunlarımızı konuşmaya geldik. Sorunlarımıza inşallah imkânlar oranında, elele vermiş kurum kültürüyle yakın, orta ve uzun vadeli çözümler geliştirmeye çalışacağız‘. dedi.
Ardından muhtarlara tek tek söz hakkı verildi. Genç İlçesi muhtarları mahalle ve köylerine ait sorunları dile getirdiler. Soru, sorun ve merak edilen konulara bağlı olarak ilgili kurum amirleri muhtarlara izahta bulundular.
Daha sonra Vali MANTI,  ‘ilçemizde önemli miktarda kamu yatırımları gözledim. İnşallah önümüzdeki süreçte de eksiklikler bir plan ve program çerçevesinde hızlıca giderilecektir’ diyerek hizmetlerinden dolayı Kaymakam ve belediye başkanına teşekkür etti.
Programın ardından Vali Mantı ile beraberindekiler ‘Kıl Testere Ahşap Oymacılığı’ kursunu ziyaret ederek çalışmaları yerinde incelediler.
        Vali Mantı’nın Genç İlçesi programı İlçe Emniyet Müdürlüğü ve İlçe Jandarma Komutanlığının ziyareti ile tamamlandı.

Sertaç Dilda - Mala Me Sertaç Dilda - Buke Sertaç Dilda - Reşe Ez Brindar Mame (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Reşe (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Kurdish Mashup Sertaç Dilda - feat Deniz Sarıca-Sevin Gayrı Sertaç Dilda - Welate Gurbete Sertaç Dilda - Bunca Gamı Bunca Derdi Sertaç Dilda - Welate Gurbete (Remix) Sertaç Dilda - Yalan Dünya

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat