SON DAKİKA

Solhanspor Yüzenada'da Buluştu

Bu haber 21 Ağustos 2017 - 15:04 'de eklendi ve kez görüntülendi.
Türkiye Voleybol Federasyonu 1. Lig B gurupta mücadele eden Bingöl’ün Voleybol temsilcisi Solhanspor  kulübü yöneticileri ile sporcuları Yüzenada’da bir araya geldi. Yüzenada’da düzenlenen etkinlikte belediye başkanı Abdulhakim Yıldız da Solhanspor’u yalnız bırakmadı.

Türkiye Voleybol Federasyonu 1. Lig B gurupta mücadele eden Bingöl’ün Voleybol temsilcisi Solhanspor, 2017-18 sezonu hazırlıklarına başladı. Önceki hafta Solhan’da yeni sezon hazırlıklarına başlayan Solhanspor, izin gününü yüzenada’da geçirdi.
Yoğun bir şekilde yeni sezon hazırlıklarına başlayan Solhanspor, değişik etkinlikler ile de moral depoluyor.
Önceki hafta Pazar günü Solhanspor Kulübü yöneticileri ile sporcular yüzenada’da buluştu. Solhanspor’un Yüzenada programında Solhan Belediye Başkanı Abdulhakim Yıldız, Arakonak Belediye Başkanı Mustafa Döner, Ak Parti Solhan İlçe Başkanı Nihat Doğu, Bingöl Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Erdal Arıkan ve Solhanlı iş adamları da takımı yalnız bırakmadı.
Yeni sezon ile ilgili programlar ve çalışmalar hakkında istişarelerin yapıldığı programda ilk kez yüzenadaları gören sporculara adalar hakkında kısa bilgi verildi. Program sonunda yöneticiler ve sporcular adalara çıkıp hatıra fotoğrafı çektirdiler.
ÇAPIN’DAN SOLHANSPOR’A KAHVALTI İKRAMI
Yoğun geçen yeni sezon hazırlıklarından fırsat bulundukça farklı programlar yapılmaktadır. Geçtiğimiz hafta içi Solhan Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Nafiz Çapın, Solhanspor oyuncularını köyüne davet etti.
Solhanspor ekibini kahvaltı için köyüne davet eden Çapın, takımın yoğun çalıştığını ve fırsat buldukça farklı programlar yapılarak takımın yanında olmalarından dolayı kahvaltı programı düzenleyip sporcuları köyüne davet ettiğini belirtti.
Solhanın Sesi

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat