SON DAKİKA

İkinci Güvenlik Toplantısı Yapıldı

Bu haber 21 Ağustos 2017 - 15:19 'de eklendi ve kez görüntülendi.
İçişleri Bakanlığı’nın talimatları gereğince her ay düzenli olarak yapılması gereken “İlçe Güvenlik Toplantısı”nın ikincisi Solhan Belediyesi Kültür Merkezi’nde yapıldı. Yapılan toplantıda Solhan’ın güvenliği ile ilgili hususlar paylaşıldı.

Solhan merkez ve köylerde yaşayan vatandaşların daha güvenli ve huzurlu bir ortamda yaşamalarını sağlamak amacıyla, istişarede bulunmak ve güvenlikle ilgili hususları paylaşmak için İlçe Güvenlik Toplantısı yapıldı.
İçişleri Bakanlığının talimatları gereğince her ay düzenli olarak yapılması gereken ‘İlçe Güvenlik Toplantısı’nın ikincisi Solhan Belediyesi Kültür Merkezi toplantı salonunda yapıldı.
Solhan Kaymakamlığınca her ay düzenli olarak yapılması planlanan İlçe Güvenlik Toplantısının ikincisi 17 Ağustos 2017 Perşembe günü saat 10.00’da Solhan Belediyesi Kültür Merkezi toplantı salonunda gerçekleşti.
Geçen hafta Perşembe günü Solhan Kaymakamı Fatih Okumuş başkanlığında gerçekleşen İlçe Güvenlik Toplantısı’na İlçe Jandarma Komutanı Üsteğmen Gökhan Erer, İlçe Emniyet Müdürü V. Vehbi Sarıkaya, Muhtarlar, Güvenlik Korucu Başları ve ilgili kurum amirleri katıldı.
Kaymakam Okumuş başkanlığındaki toplantıda ilçenin genel güvenlik konuları ile ilgili hususlara değinildi. İlçe Emniyet Müdürlüğü ile İlçe Jandarma Komutanlığı kendi sorumluluk alanlarında güvenlikle ilgili yapılan çalışmalar hakkında bilgiler verdi.
Solhanın Sesi
 

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat