SON DAKİKA

Genç İlçesinin Ziraat Bank Şubesi Yenilendi

Bu haber 20 Ağustos 2017 - 13:27 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Genç ilçesi Ziraat Bankası Şubesi, gerçekleştirilen tadilat işlemlerinin ardından baştan dizayn edilerek yeni görünümüne kavuştu. Köklü bir bakım ve onarım geçiren Genç Ziraat Bankası Şube binası, tadilatın ardından yepyeni bir görünüme kavuştu. Cumhuriyet Caddesi üzerinde bulunan bankanın dış duvarları kaldırılıp caddeye de estetik bir görünüm kazandırılmış oldu.
2013 Yılında Genç Ziraat Bankası Müdürlüğüne atandıktan sonra gerçekleştirdiği çalışmalar ile vatandaşların daha iyi ve daha kolay hizmet almasını sağlayan Genç Ziraat Bankası Müdürü Ali Temizsoy, bankanın kapsamlı onarım çalışması hakkında şunları söyledi: “Mevcut hizmet binamız bakıma muhtaç bir haldeydi. Bankamızı yeni konsepti ile modern hale getirmek ve hizmet kalitemizi artırmak amacıyla 3 ay önce tadilat çalışması başlattık. Tadilat süresince ise Cumhuriyet Caddesindeki binaya taşınarak hizmetlerimizi müşteri memnuniyetsizliğine sebebiyet vermeden aralıksız sürdürdük. Tadilat kapsamında baştan aşağıya yenilenen binanın altyapı, elektrik, sıhhi tesisat, zemin ve arşivine yeni baştan yapıldı. Çalışmaların tamamlanmasının ardından bankamızı hafta sonunda taşıyarak hizmeti hiç aksatmadık. İlçe halkımıza hizmet etmeye devam ediyoruz” dedi.
Ziraat Bankası Müdürü Ali Temizsoy 2015 yılında vatandaşların daha iyi hizmet alabilmesi için de Genç Belediyesi önünde 1 adet para çekme ve yatırmalı ATM cihazının kurulmasını sağlamıştı.
VATANDAŞLARDAN TEŞEKKÜR
İlçenin tek bankası olan Ziraat Bankası’nın yapılan çalışmalar ile halkın daha iyi ve daha rahat hizmet alabilmesini sağladığına dikkat çeken vatandaşlar ise Ziraat Bankası Müdürü Ali Temizsoy’a teşekkür ettiklerini belirtti.

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat