beylikdüzü escort bayan

SON DAKİKA

Yazarlık ve Tiyatro Kursu Açılacak

Bingöl Belediyesi, yazarlık ve tiyatro kursu açacak. Ücretsiz verilecek kurslara son başvuru tarihi 15 Eylül olarak belirlendi.

Bu haber 19 Ağustos 2017 - 8:55 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bingöl Belediyesi, yazarlık ve tiyatro kursu açacak. Ücretsiz verilecek kurslara son başvuru tarihi 15 Eylül olarak belirlendi.
Bingöl Belediyesi Kültür ve Sanat İşleri Müdürlüğü, Doğu Anadolu Projesi Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığınca (DAP) desteklenen ‘Sanat Atölye Projesi’ ile yazarlık ve tiyatro kursu açacak.
‘Bizimle hayallerini yazar mısın?’ sloganıyla açılacak yazarlık kursuna 20 kursiyer alınacak. ‘Sahne seni bekliyor’ sloganıyla düzenlenecek tiyatro kursuna ise 12-35 yaş arasında 45 kursiyer alınacak.
Son başvuru tarihi 15 Eylül 2017 olarak belirlenen kurslar için başvurular Bingöl Belediyesi Kültür ve Sanat İşleri Müdürlüğü’ne yapılacak. Eğitimlerini başarıyla tamamlayan kursiyerlere, Halk Eğitim Merkezi onaylı sertifika verilecek.

Sertaç Dilda - Mala Me Sertaç Dilda - Buke Sertaç Dilda - Reşe Ez Brindar Mame (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Reşe (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Kurdish Mashup Sertaç Dilda - feat Deniz Sarıca-Sevin Gayrı Sertaç Dilda - Welate Gurbete Sertaç Dilda - Bunca Gamı Bunca Derdi Sertaç Dilda - Welate Gurbete (Remix) Sertaç Dilda - Yalan Dünya

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat