beylikdüzü escort bayan

SON DAKİKA

MHP Milletvekili Barakazi'yi Ziyaret Etti

Bu haber 12 Ağustos 2017 - 20:04 'de eklendi ve kez görüntülendi.

MHP Erzurum Milletvekili  Kamil Aydın, Karşıyaka Mahallesindeki bulvara MHP eski Bingöl Belediye Başkanı Hikmet Tekin ismini verdiği için Bingöl Belediye Başkanı Yücel Barakazi’ye teşekkür ziyaretinde bulundu.
12 Ağustos 1979 yılında uğradığı silahlı saldırı sonucu hayatını kaybeden MHP eski Bingöl Belediye Başkanı Hikmet Tekin için düzenlenen mevlit programına katılmak üzere Bingöl’e gelen MHP Erzurum Milletvekili  Kamil Aydın, beraberindeki heyetle Belediye Başkanı Yücel Barakazi’yi makamında ziyaret etti.
Rahmetli Tekin’in Bingöl için önemli bir değer olduğunu ifade eden Aydın, “Rahmetli Hikmet Tekin, Bingöl’ün yetiştirdiği büyük değerlerden bir tanesiydi. Asil bir ailenin, asil bir toprağın evladıydı. Terör saldırısında şehit olan Hikmet Tekin’i hiçbir zaman unutmadık. Onun közlenmiş yarası, kalbimizde hep durdu” dedi.
Aydın, “Hikmet bey bu memleketin önemli bir harcıydı. Biz heyet olarak sizlere teşekkür etmek istedik. Genel Başkanımız ve bütün teşkilatımız adına, bir hakkı teslim ettiğiniz için sizlere sonsuz teşekkür ediyoruz.  Karşıyaka Mahallesinde asılan o tabela, Bingöl’e şeref katacaktır. Onun ismi sadece Bingöl için değil, Türkiye için de bir ayrıcalıktır” diye konuştu.
BARAKAZİ: “SELEFİMİN HAKKINI TESLİM ETTİM”
Rahmetli Belediye Başkanı Hikmet Tekin, annesi ve kardeşinin hunharca katledildiğini ifade eden Barakazi ise Bingöl için önemli bir değer olan Tekin ve ailesine hakkını teslim ettiklerini söyledi.
Barakazi, “Ramazan ayında Genç ilçesinde düzenlenen iftar programına katıldıktan sonra merkeze dönmek üzere yola çıkan Rahmetli Hikmet Tekin ve ailesi, insanlığa ve vicdanlara sığmayan bir saldırıya uğradı. Bu olay hepimizin içerisinde bir yara olarak kaldı. Kentimizin önemli bir değeri olan ve aynı zamanda bir belediye başkanı olarak benim selefim olan Rahmetli Hikmet Tekin’in ismini yaşatmak ve hakkını teslim etmek için Karşıyaka Mahallemizdeki bulvara, Hikmet Tekin bulvarı ismini verdik. Bundan sonra da bu tür değerleri sahiplenme noktasında hiçbir tereddüt göstermeyeceğiz. Rahmetli Tekin’e bir kez daha Allah’tan rahmet, kederli ailesi ve sevenlerine sabır diliyorum” diye konuştu.

Sertaç Dilda - Mala Me Sertaç Dilda - Buke Sertaç Dilda - Reşe Ez Brindar Mame (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Reşe (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Kurdish Mashup Sertaç Dilda - feat Deniz Sarıca-Sevin Gayrı Sertaç Dilda - Welate Gurbete Sertaç Dilda - Bunca Gamı Bunca Derdi Sertaç Dilda - Welate Gurbete (Remix) Sertaç Dilda - Yalan Dünya

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat