beylikdüzü escort bayan

SON DAKİKA

Bingöl'de İŞİD Operasyonu Yapıldı

Bu haber 12 Ağustos 2017 - 22:11 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bingöl’de İŞİD’e yönelik operasyon kapsamında çok sayıda mühimmat ve 6 kişi yakalandı. Yakalanan şahıslar gözaltına alındı.
Konuyla ilgili yapılan açıklamada, “11/08/2017 günü İl Emniyet Müdürlüğümüzce ilimizde faaliyet gösteren DEAŞ terör örgütüne yönelik olarak gerçekleştirilen operasyon sonrası saat:08.45 sıralarında, ilimiz Yenişehir mahallesi Eski Saray Caddesi üzerinde seyir halinde bulunan bir araç durumundan şüphelenilerek durdurulmuş, araç içerisinde yapılan kontrolde A. G. isimli şahıs ile birlikte; 3 Adet Biksi Makineli tüfek, 1 Adet Lav Silahı, 7 adet AK47 Kaleşnikof silah, 2 adet Hücum Yeleği içerisinde 9 dolu 1 boş AK-47 şarjörü, 1 çuvalda mayonlu Biksi mermisi, 1 çuval mayonlu Biksi mermisi, 1 çuvalda biksi mermisi ve kalşnikof şarjörü, 1 çuval kaleşnikof şarjörü, 1 çuvalda kutu içerisinde 7.62×54 mm biksi mermisi ve kaleşnikof mermisi, 1 çuval biksi mermisi, 1 çuval mayon, 1 küçük çuvalda kaleşnikof mermisi, 2 adet el bombası ele geçirilmiştir.” denildi.
Yakalanan şahıs ile birlikte yapılan operasyon ile 5 kişi daha yakalandı. Bununla ilgili yapılan açıklamada, “araç sürücüsü olan ve DEAŞ silahlı terör örgütü içerisinde faaliyet yürüttüğü tespit edilen A. G. isimli şüphelinin ilimizde irtibatlı olduğu ve DEAŞ silahlı terör örgütü içerisinde faaliyet yürüttüğü değerlendiren L.Ü. – Ö. Ö. – M. A. – O.U. ve Ö.B. isimli şüpheliler yakalanarak gözaltına alınmışlardır.” ifadelerine yer verildi.
Gözaltına alınan 6 şüpheli hakkında ki adli tahkikatın ise devam ettiği öğrenildi.

Sertaç Dilda - Mala Me Sertaç Dilda - Buke Sertaç Dilda - Reşe Ez Brindar Mame (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Reşe (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Kurdish Mashup Sertaç Dilda - feat Deniz Sarıca-Sevin Gayrı Sertaç Dilda - Welate Gurbete Sertaç Dilda - Bunca Gamı Bunca Derdi Sertaç Dilda - Welate Gurbete (Remix) Sertaç Dilda - Yalan Dünya

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat