beylikdüzü escort bayan

SON DAKİKA

Bingöl'ün En Büyük Parkı Yapılıyor

Bu haber 07 Ağustos 2017 - 11:11 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bingöl Belediyesi, 46 dönüm üzerine kentin en büyük parkını inşa etmek için çalışmalara start verdi. Proje, 420 işgününde tamamlanarak vatandaşların hizmetine sunulacak.
Bingöl Belediye Başkanı Yücel Barakazi, Selahattin Eyyubi Mahallesi’nde 46 bin metrekarelik arazi üzerinde hayata geçirilecek olan Kentpark projesi alanında incelemelerde bulundu.
Burada gazetecilere açıklamada bulunan Barakazi, proje ihalesinin Haziran ayında gerçekleştirildiğini söyledi.
Yüklenici firma ile sözleşmenin imzalandığını kaydeden Barakazi, “Projenin süresi 420 gün olup, proje kapsamında çocuk oyun alanları, engelsiz çocuk oyun alanları, fitness alanları, kaykay pisti, bahçe satrancı, trambolin, bazalt yürüyüş yolları, akrilik ve kauçuk kaplamalı bisiklet yolları, oturma grupları, barbekülü piknik alanları, bitkilendirme ve ağaçlandırma alanları gibi müştemilatlar ile kadın bakım evi, WC’ler ve çevre düzenlemesi çalışmaları bulunmaktadır” dedi.
“YEŞİL ALANI ÖNEMSİYORUZ”
Bingöl Belediyesi olarak yeşil alanı önemsediklerini kaydeden Barakazi, şunları söyledi: “Çeşitli mahallelerimizde 7 park inşa ederek, park sayımızı 19’a çıkardık. Park ve Bahçeler Müdürlüğümüzce her yıl binlerce fidanı toprakla buluşturuyoruz. Kentimizin kavşak noktaları başta olmak üzere birçok alanda yeşillendirme çalışmaları yapıyoruz. Peyzaj çalışmalarına verdiğimiz önemi, Selahattin Eyyubi Mahallesi’nde inşa edeceğimiz Kentpark ile taçlandıracağız. Projemizin hayata geçirilmesiyle birlikte bölgenin ender parklarından birisini halkımızın hizmetine sunmuş olacağız. Yüklenici firmayla sözleşmemizi imzaladık, kısa süre içerisinde çalışmalara start verilecek ve 420 iş gününde tamamlanarak vatandaşlarımızın hizmetine açılacak. Memleketimiz için hayırlı uğurlu olmasını diliyorum.”

Sertaç Dilda - Mala Me Sertaç Dilda - Buke Sertaç Dilda - Reşe Ez Brindar Mame (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Reşe (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Kurdish Mashup Sertaç Dilda - feat Deniz Sarıca-Sevin Gayrı Sertaç Dilda - Welate Gurbete Sertaç Dilda - Bunca Gamı Bunca Derdi Sertaç Dilda - Welate Gurbete (Remix) Sertaç Dilda - Yalan Dünya

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat