SON DAKİKA

Beşyol'da Metruk Yapı Yıkıldı

Bu haber 07 Ağustos 2017 - 16:29 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bingöl Belediyesi, madde bağımlılarının mesken olarak tuttuğu metruk yapıyı yıktı.
Bingöl Belediyesi İmar ve Şehircilik Müdürlüğü ile İl Emniyet Müdürlüğü Uyuşturucuyla Mücadele Şube Müdürlüğünce yürütülen çalışmalar kapsamında çevreye risk teşkil eden ve madde bağımlılarının meskeni haline gelen metruk yapılar yıkılıyor.
Vatandaşların şikâyeti üzerine harekete geçen ekipler, merkez Beşyol mevkiinde bulunan metruk bir yapının uyuşturucu bağımlılarının meskeni haline geldiğini tespit etti. Gerekli işlemleri tamamladıktan sonra bölgeye intikal eden ekipler, çevreyi rahatsız etmeyecek şekilde metruk yapının yıkımını gerçekleştirdi.
Çalışmalara ilişkin Bingöl Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Koordinatörlüğünce yapılan açıklamada, “İl Emniyet Müdürlüğümüzce koordineli olarak yürüttüğümüz çalışmalar titizlikle devam ediyor. Çevredeki vatandaşlarımızın şikâyeti üzerine hareket geçen ekiplerimiz, uyuşturucu bağımlılarının mesken tuttuğu, çevreye kötü görüntü veren kullanılmayan yapıları bir bir yıkıyor. Atıl durumdaki yapılar yıkıldıkça hem madde kullanımının önüne geçiliyor hem de görüntü kirliliği engelleniyor” denildi.

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat