beylikdüzü escort bayan

SON DAKİKA

Arıtma Tesisi Hizmete Giriyor

Bu haber 07 Ağustos 2017 - 20:38 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bingöl’ün Genç ilçesinin köklü sorunları arasında yer alan atık su arıtma tesisi için çalışmalar tamamlandı. Tamamlanan tesisin, 2 hafta içerisinde şehir ana bağlantısı ile artıma ünitesi bağlantısı yapılarak hizmete gireceği öğrenildi.
Bingöl’ün Genç ilçesi girişi Küçük Sanayi Sitesi mevkiinde belediye tarafından Milli Emlak Müdürlüğünden tahsis edilerek 20 bin metrekare alan üzerinde inşa edilen Atık Su Arıtma Tesisinin tüm bölümleri tamamlandı.
Nisan ayında tamamlanmasına rağmen yer altı su seviyesi yüzünden Arıtma tesisi ile şehir ana bağlantısı yapılamadı. Su seviyesinin düşmesi ile kolları sıvayan yüklenici Özgönül İnşaat firması yetkilisi Fehmi Gönül, tesisin 2 hafta içerisinde şehir ana bağlantısı ile artıma ünitesi bağlantısı yapılarak hizmete gireceğini söyledi.
Tamamlanan tesis ile ilgili görüşlerine başvurduğumuz Genç Belediye Başkanı M. Hadi Topraktan ise arıtma tesisi ile birlikte çirkin görüntü ve çevreye yayılan pis kokunun tarihe karışacağını belirtti. Topraktan, “İlçemizde yapımı tamamlanan tesisimiz son teknolojik donanımlara sahip. Tesise bağlanacak kanalizasyondan akacak atık su ilk olarak giriş ünitesine buradan havalandırma ve çökertim havuzlarına akabinde ise kum ve yağ tutucu bölümlerine aktarılacak.  Burada da işlemleri tamamlanan atık su temiz su olarak Murat Nehri’ne dökülecek. Tesisin koku giderici özelliği sayesinde hiçbir şekilde ortaya kötü kokular yayılmayacak. Tesisimizin hizmete girmesi ile birlikte ilçemizin çok önemli sorunlarından biri daha çözülmüş olacak” dedi.

Sertaç Dilda - Mala Me Sertaç Dilda - Buke Sertaç Dilda - Reşe Ez Brindar Mame (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Reşe (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Kurdish Mashup Sertaç Dilda - feat Deniz Sarıca-Sevin Gayrı Sertaç Dilda - Welate Gurbete Sertaç Dilda - Bunca Gamı Bunca Derdi Sertaç Dilda - Welate Gurbete (Remix) Sertaç Dilda - Yalan Dünya

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat