beylikdüzü escort bayan

SON DAKİKA

Elektrik Direği Tehlike Saçıyor

Bu haber 04 Ağustos 2017 - 9:38 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bingöl’ün Karlıova ilçesine bağlı Turgut Özal mahallesinde bulunan eğik elektrik direği mahallelinin korkulu rüyası oldu.
Yıllardır eğik bir şekilde mahallede duran elektrik direği için defalarca onarılması için müracatta bulunulmasına rağmen herhangi bir işlem yapılmadığı öğrenildi. Karlıova ilçesinde yaşanan elektrik sorununun eski ve çürük şebekeden olduğu bilinirken bu konu hakkında yetkililerden herhangi bir yenileme çalışması yapılmadı. Elektrik kesintilerinin tavan yaptığı ilçede vatandaşlar tepkili olurken çekilen bu fotoğraflar artık pes dedirtiyor.
Turgut Özal mahallesinde geçtiğimiz yıldan beri eğik olan elektrik direği için verilen onca dilekçeye karşı onarılmadığı öğrenildi. Düştü düşecek denilen direk için mahalleli direğin altına bir destek olarak yerleştirdikleri başka bir direkle evlerini ve burada oynayan çocuklarını korumaya çalıştığı söylenildi.
Fotoğrafı çeken mahalleli, “geçtiğimiz yıldan beri bu elektrik direği bu şekilde duruyor. Onlarca kez elektrik şirketine bu konuyu anlattık fakat herhangi bir müdahalede bulunulmadı. Bu direk birisinin üzerine düşeceğinden korkuyoruz, çocuklarımızı uzak tutmaya çalışmamıza rağmen burada çocuklar oynamaya devam ediyor” diyerek tepkisini dile getirdi. İlçede yıllardır yaşanan elektrik kesintilerinin buna benzer şebeke direklerinin fazlalığından ve eski olmasından kaynaklandığı söyleniliyor.

Sertaç Dilda - Mala Me Sertaç Dilda - Buke Sertaç Dilda - Reşe Ez Brindar Mame (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Reşe (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Kurdish Mashup Sertaç Dilda - feat Deniz Sarıca-Sevin Gayrı Sertaç Dilda - Welate Gurbete Sertaç Dilda - Bunca Gamı Bunca Derdi Sertaç Dilda - Welate Gurbete (Remix) Sertaç Dilda - Yalan Dünya

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat