SON DAKİKA

Evlilikte İletişim ve Yaşam Becerileri Semineri Yapıldı

Bu haber 03 Ağustos 2017 - 9:52 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü tarafından ‘Evlilik Öncesi Eğitim Programı’ kapsamında Alatepe İlkokulunda  seminer verildi.
Aile ve Sosyal politikalar İl Müdürlüğü’ne bağlı Sosyal Hizmet Merkezi Eğitim ve Danışmanlık Biriminde ASDEP Görevlisi olarak görev yapan Aile ve Tüketici Bilimleri ve Sosyal Çalışmacı tarafından Evlilik Öncesi Eğitim Programı (EÖEP) kapsamında 02.08.2017 tarihinde Alatepe İlkokulunda Halk Eğitim Merkezi tarafından verilen Dikiş-Nakış Kursu’nda 26 kursiyere  “Evlilikte İletişim ve Yaşam Becerileri” konulu seminer verildi.
Seminerde “Sağlıklı Bir Evlilik İçin Aile İçi İletişimin Temel Unsurları Nelerdir? Eşinize Sevginizi Göstermenin Yolları Nelerdir? Evlilikte Rol Paylaşımı Nasıl Olmalıdır? Mutlu Bir Evliliğin Önündeki Engeller Nelerdir? Evliliği Güçlendirecek İpuçları Nelerdir? ve Eşlerin Evlilikte Dikkat Etmesi Gereken Temel Hususlar” vb. konulara değinildi.
Seminer sonunda kursiyerlerden gelen sorular açık ve anlaşılır bir şekilde cevaplandırılarak ve uygulamanın pratik yöntemlerine değinilerek seminerin daha verimli olması hedeflendi.

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat