SON DAKİKA

Murat Nehri Bir Can Daha Aldı

Bu haber 31 Temmuz 2017 - 14:04 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Asmakaya Köyü sakinlerinden ve Güvenlik Korucusu olan Kasım Çetineli’nin köy sakinleri ile birlikte Murat Nehrine gittiği ve nehirden karşıya geçerken geçirdiği beyin kanaması sonucu suya daldığı ve yaşamını yitirdiği öğrenildi.
Edinilen Bilgiye göre, Asmakaya Köyü sakinleri 7-8 kişi hem hayvanlarının serinlemeleri için küçükbaş hayvanlarını yıkamak hem de ihtiyaçları olan çalıları toplamak için Murat Nehrine gittiler.
Hayvanların serinlemesi için suda yıkadıktan sonra nehrin karşı tarafında bulunan ve çalı süpürgesi olarak kullanılmak üzere topladıkları çalıları getirmek için sudan karşıya geçen Kasım Çetineli’nin dönüş yolunda nehrin ortasında olduğu anda suya battığı ve boğularak can verdiği öğrenildi.
Sudan çıkarılan Çetineli’nin cesedi Bingöl’de adli tıp uzmanı tarafından otopsisi yapılıp aynı gece Asmakaya’ya getirilerek defin edildiği belirtildi.
Yakınlarından alınan bilgiye göre, 5 çocuk babası 44 yaşındaki Çetineli, nehirden karşıya geçerken beyin kanaması geçirme sonucu suya daldı ve yaşamını yitirdi.

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat