SON DAKİKA

Kuran Kursuna Katılan Öğrencilere Forma Verildi

Bu haber 22 Temmuz 2017 - 22:07 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Genç Kaymakamlığı himayesinde İlçe Spor Müdürlüğü ve İlçe Halk Eğitim Müdürlüğü’nün katkıları ile düzenlenen spor merkezinde futbol kursu eğitimi alan gençlere Bin-Aksu A.Ş yetkilisi Turhan Aksu tarafından forma yardımı yapıldı.
Okulların kapanması nedeniyle çocukların yaz tatilini iyi değerlendirmesi, sosyalleşmesi ve kişisel gelişimlerini artması için Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından başlatılan ve Genç Kaymakamlığı himayesinde açılan yaz kurslara katılan öğrencilere yardım yapıldı.
Gençlik ve Spor Bakanlığı’na bağlı Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ücretsiz Yaz Spor Okulları, il genelinde ve ilçelerde ki bütün öğrenciler için Her sene okulların kapanmasıyla açılan yaz kursları bu senede birçok dalda açıldı. Genç’te de Kaymakamlık himayesinde İlçe Spor Müdürlüğü ve İlçe Halk Eğitim Müdürlüğü’nün katkıları ile düzenlenen spor merkezinde futbol kursu eğitimi alan gençlere Bin-Aksu A.Ş yetkilisi Turhan Aksu tarafından 15 öğrenciye forma yardımı yapıldı.
Forma yardımında bulunan Bin-Aksu A.Ş sahibi Turhan Aksu imkânları el verdiğinde bu tür yardımlara devam edeceklerini belirterek şöyle konuştu: “Yaz Kursları spor merkezlerinde eğitim gören öğrencilerimize küçük bir hediyemiz olsun istedik. İmkânlarımız ölçüsünde de yardım etmeye çalışıyoruz. İnanıyorum ki bu futbol okulu sayesinde gençlerimiz kahve ve internet cafe ortamından uzak kalarak sağlıklı bir yaşam içinde spor yapacaklar”
Yaptıkları forma yardımı için Aksu’ya teşekkür eden Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Engin Dağ ise ‘Bu tarz etkinliklerimize diğer işadamlarının da katkı sunmasını bekliyoruz’ dedi.

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat