beylikdüzü escort bayan

SON DAKİKA

Vali Mantı Engelli Bireylerle Yemekte Buluştu

Bu haber 21 Temmuz 2017 - 18:07 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bingöl Aile Ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü Bingöl’deki engelli bireyler ve aileleri adına akşam yemeği programı düzenledi.
Programa Vali Ali Mantı’nın yanı sıra Belediye Başkanı Yücel Barakazi, Vali Yardımcıları Cevat Gün ve Tunahan Çil, ASP İl Müdürü M.Emin Çakan, kurum müdürleri, ilgili STK temsilcileri ve üyeleri ile engelli bireyler ve aileleri katıldı.
Yemekte konuşan Vali Mantı şunları söyledi:
“Değerli kardeşlerim! Güzel ilimiz Bingöl’de hizmet yaptığımız süre içinde inşallah sizler gibi değerli kardeşlerimizle sık sık bir araya geleceğiz. Buluşmalarımızda siz kıymetli kardeşlerimizin sorularını ve sorunlarını dinleyeceğiz. Sizlerle dertleşip, muhabbet edeceğiz. Engelli kardeşlerimizin karşılaştıkları sıkıntılar için çözüm önerilerini konuşacağız. Engelsiz bir hayat için çareleri değerlendireceğiz. Zira her birey bir engelli adayıdır. Bu vesileyle İl Müdürlüğümüzün düzenlediği yemek programına katılımlarınızdan dolayı tekrar teşekkür ediyorum. Hepinize sağlık, sıhhat ve afiyetler diliyorum. Hepinize hayırlı akşamlar diliyorum.”
Yemek programının ardından dua yapıldı. Vali Mantı engellilerle tek tek tanışıp, görüştü. Program toplu fotoğraf çekimleri ile sona erdi.

Sertaç Dilda - Mala Me Sertaç Dilda - Buke Sertaç Dilda - Reşe Ez Brindar Mame (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Reşe (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Kurdish Mashup Sertaç Dilda - feat Deniz Sarıca-Sevin Gayrı Sertaç Dilda - Welate Gurbete Sertaç Dilda - Bunca Gamı Bunca Derdi Sertaç Dilda - Welate Gurbete (Remix) Sertaç Dilda - Yalan Dünya

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat