SON DAKİKA

Aile Sağlığı Merkezi Allah'a Emanet!

Bu haber 21 Temmuz 2017 - 23:00 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bingöl Recep Tayyip Erdoğan Mahallesinde bulunan Aile Sağlığı Merkezinin çevre düzenlemesi görenleri hayretler içerisinde bırakıyor.
Bingöl merkeze bağlı Recep Tayyip Erdoğan Mahallesinde bulunan Aile Sağlığı Merkezinin bahçesini gören vatandaşlar hayretler içerisinde kalıyor. Yıllardır sağlık merkezinin bahçesindeki taşlar yerinden çıkmış ve olduğu gibi ortalıkta duruyor. Ayrıca bahçenin içerisindeki otlar ilgisizlikten dolayı görüntü kirliliği oluşturuyor. Sağlık merkezini gören vatandaşlar yetkililerin duyarsızlığı karşısında hiç bir şey söylemek istemediklerini dile getiriyor.
Bingöl’ün en büyük ve en yoğun nüfusunun bulunduğu mahalle olan Recep Tayyip Erdoğan Mahallesinde bulunan sağlık merkezinin içler acısı bu hali, Bingöl’deki hizmetin boyutunu ve vatandaşların da hizmet talep etmedeki eksikliğini gösteriyor.
Zaman zaman sokak hayvanlarının da uğradığı gözlenen sağlık merkezinin bahçesinin uzun yıllar daha bu şekilde kalacağı tahmin ediliyor. Vatandaşlar tarafından yetkililerin konuya duyarlı olması gibi bir talep dile getirilmezken, Aile Sağlık Merkezinin bu halde kalmasının hiç kimseye bir zararının olmayacağı değerlendiriliyor!

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat