SON DAKİKA

15 Temmuz Fotoğraf Sergisinin Açılışı Yapıldı

Bu haber 15 Temmuz 2017 - 22:13 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Anadolu Ajansı ve Bingöl Belediyesinin ortaklaşa düzenlediği 15 Temmuz Fotoğraf Sergisinin açılışı Vali Ali Mantı tarafından yapıldı.
15 Temmuz gecesini özetleyen çok sayıda fotoğraf sergisinin açılışını yapan Vali Mantı burada yaptığı konuşmada, “Fotoğraf sergisi hafızamızı tazelemek, 15 Temmuz direnişini unutmamak ve unutturmamak için gerçekleştirilen bir program. Bu mesaj yüklü birbirinden değerli fotoğrafla bizleri buluşturan Belediye Başkanımıza ve Anadolu Ajansımıza teşekkür ediyorum. Halkımızın iman ve ihlas mücadelesini daima canlı ve diri tutma adına güzel bir sergi olmuş. İnşallah önümüzdeki yıllarda daha yeni fotoğraflar ile sergi genişletilerek halkımızın istifadesine sunulacaktır. Bu vesileyle fotoğraf sergisini düzenleyen Belediye Başkanlığımıza ve Anadolu Ajansımıza teşekkür ediyorum. Ayrıca sergimizi ziyaret eden Bingöl halkımıza teşekkür ediyorum. Halkımızın kahramanlıklarını, takdire şayan onurlu davranışlarını asla ve kat’a unutmamamız lazım” dedi.
Fotoğraf Sergisini gezen Vali Mantı daha sonra 15 Temmuz şehitleri için okunan 100.000 hatmi şerif’in duası için Ulu Camii’ye geçti. Sergi Sanat Sokağında gösterime devam etmektedir.

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat