beylikdüzü escort bayan

SON DAKİKA

Belediye Yol Yapımı İçin Bakın Nasıl Ödenek İsteyecek!

Bu haber 06 Temmuz 2017 - 9:45 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bingöl’ün birçok bölgesinde yeni yapıların yapılması ve doğalgaz çalışmaları nedeniyle yolların kullanılamaz hale gelmesi sonucu Bingöl Belediyesi yeni bir yol buldu. Bingöl Belediyesi encümeni, yeni imara açılan alanlarda yolların yapılması için Kültür ve Turizm Bakanlığından destek isteme kararı aldı.
Turistler için yol yapılacak!
Belediye encümenince alınan kararda, “Belediyemizin bütçe imkânları doğrultusunda mahallelerimizde yol ve kaldırım düzenleme çalışmaları yapılmaktadır. İlimizin eski yerleşim bölgelerinden olan yoğun bir nüfusun yaşadığı Yeşilyurt Mahallemiz ile Kültür ve İnalı Mahallelerimizde yeni imara açılan alanlarda yaşayan vatandaşların araç ve yaya trafiğinde faydalanabilmeleri ile özellikle ilimize yaz aylarında gezi ve turizm amaçlı ülkemizden ve yurtdışından gelen turistlerin; ilimizi gezip tanıyabilmeleri, ilimizin kültürel ve sosyal faaliyetlerini yerinde tespit edebilmeleri amacıyla söz konusu mahallelerimizde yollarımızın ivedilikle yapılarak gelen yerli ve yabancı insanların hizmetine sunulması büyük önem arz etmektedir.” denildi.
Belediyenin bütçesi kısıtlı!
Söz konusu mahallelerdeki kilitli parke taşı, yol ve kaldırım çalışmalarının yapılabilmesi için bütçe imkânlarının kısıtlı olduğu belirtilen açıklamada, “bahsedilen mahallelerimizde yol düzenleme çalışmaları yapılamamaktadır. Teknik elemanlarımızca 2017 yılı Çevre ve Şehircilik Bakanlığı birim fiyatları ile yapılan keşif özeti ile söz konusu mahallelerin imara yeni açılan yollarının imar planlarına göre kilitli parke taşı ile yapılmasının maliyetinin 4.521.084,32 TL tutacağı görülmüştür. Bu nedenle Yeşilyurt, İnalı ve Kültür Mahallelerimizde yol düzenleme yapım çalışmalarının gerçekleştirilmesi için gerekli 4.521.084,32 TL’nin Kültür ve Turizm Bakanlığının 2015/4 sayılı genelgesi doğrultusunda ilgili Bakanlıktan Nakdi Yardım olarak istenilmesine karar verilmiştir.” ifadelerine yer verildi.

Sertaç Dilda - Mala Me Sertaç Dilda - Buke Sertaç Dilda - Reşe Ez Brindar Mame (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Reşe (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Kurdish Mashup Sertaç Dilda - feat Deniz Sarıca-Sevin Gayrı Sertaç Dilda - Welate Gurbete Sertaç Dilda - Bunca Gamı Bunca Derdi Sertaç Dilda - Welate Gurbete (Remix) Sertaç Dilda - Yalan Dünya

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat