beylikdüzü escort bayan

SON DAKİKA

Bu Tedavi İçin Artık İl Dışına Gitmeye Gerek Kalmayacak!

Bu haber 05 Temmuz 2017 - 21:25 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bingöl‘de hizmete açılan Koroner Anjiyo Ünitesinde ilk anjiyolar başarılı bir şekilde yapıldı. Anjiyo tedavisi için çevre illere gitmek zorunda kalan hastalar artık Bingöl’de anjiyo olabilecek.
Ankara Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesinden Koroner Anjiyo Ünitesi açılması amaçlı denetim için Bingöl’e gelen Doç. Dr. Fırat Özcan ve Doç. Dr. Murat Songur tarafından 05.07.2017 tarihinde yapılan denetim ile birlikte Koroner Anjiyografi Ünitesi hizmete açıldı.
ilk defa 3 hastaya koroner anjiyo başarılı bir şekilde yapıldı
Konuyla ilgili yapılan açıklamada “Bingöl Devlet Hastanemize göğüs ağrısı ile müracaat eden 78 yaşındaki Cuma Karahan’ın kalp krizi ön tanısı ile Hastanemiz Kardiyoloji Servisine yatışı yapıldı. 05.07.2017 tarihinde Koroner Anjiyografi Ünitesine alınan hastamıza Bingöl Devlet Hastanemizde Kardiyoloji Uzmanı olarak görev yapan Uzm. Dr. Meryem Kara, Uzm. Dr. Murat Harman, Uzm. Dr. Murat Gök, Uzm. Dr. Mert Evlice ve Uzm. Dr. Muhammed Süleymanoğlu tarafından Anjiyo yapılarak tıkalı olan damarlara Balon ve Stent uygulanarak tıkalı damarlar başarı ile açılmıştır. Bundan başka aynı gün içerisinde 2 hastamıza daha başarı ile Anjiyo yapılmıştır” denildi.
Bingöl’de ilk defa yapılan Anjiyografi hizmeti sunumuna İl Sağlık Müdürü Dr. Süleyman Budunoğlu, Genel Sekreter Uzm. Dr. Hasan Bayındır, Halk Sağlığı Müdürü Dr. Vedat Söyiler, Tıbbi Hizmetler Başkanı Uzm. Dr. Halim Kaysadu, İdari Hizmetler Başkanı Nedim Hant, Devlet Hastanesi Yöneticisi Uzm. Dr. Ali Ekin ve Hastane İdarecilerinin katıldığı belirtildi.
Bu uygulama ile Bingöl’de ilk kez anjiyografi hizmeti gerçekleştirildiği belirtilerek, “Anjiyografi ünitesinin kurulması ile birlikte çevre illere anjiyo yaptırmak için sağlık tesisimizden il dışına yapılan sevklerde büyük ölçüde bir azalma olacaktır” ifadelerine yer verildi.

Sertaç Dilda - Mala Me Sertaç Dilda - Buke Sertaç Dilda - Reşe Ez Brindar Mame (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Reşe (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Kurdish Mashup Sertaç Dilda - feat Deniz Sarıca-Sevin Gayrı Sertaç Dilda - Welate Gurbete Sertaç Dilda - Bunca Gamı Bunca Derdi Sertaç Dilda - Welate Gurbete (Remix) Sertaç Dilda - Yalan Dünya

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat