SON DAKİKA

Genç SGK Müdürlüğü’ne Adsay Atandı

Bu haber 03 Temmuz 2017 - 11:30 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Genç Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Müdürlüğü’ne atanan Hatice Adsay görevine başladı.
Ankara Etimesgut Sosyal Güvenlik Kurumu Müdürlüğü’nden Genç Sosyal Güvenlik Kurumu Müdürlüğüne asaleten atanan Hatice Adsay Haziran ayı itibariyle görevine başladı.
Genç Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Merkezinde 1 müdür 1 şef ve 2 memur ile vatandaşlara hizmet verdiklerini söyleyen Adsay, “Sosyal Güvenlik İlçe Müdürlüğü olarak vatandaşlarımızın yerinde ve zamanında hizmet almaları için hem vatandaşlar hem de kurumlarla sürekli iletişim içerisinde olacağız. Çalışma arkadaşlarımızla birlikte ilçede yaşayan tüm vatandaşlarımıza en iyi hizmeti sunabilmek için var gücümüzle çalışacağız.” dedi.
Adsay son olarak şunları söyledi. “Vatandaşlarımız Genç SGK Merkezinden, iş göremezlik ödeneği, genel sağlık sigortası, yol ve zaruri masraf ödemeleri, aktivasyon işlemleri ile işverenlerin dosya işlemleri hizmeti alabilecek”
Hatice Adsay kimdir?
Bingöl’ün Karlıova ilçesinde doğdu. İlköğretim ve orta öğrenimini Bingöl’de tamamlayan Adsoa, Anadolu Üniversitesi İktisat İdari Bilimler bölümünü okuyarak lisans mezunu oldu. 2004 yılına kadar Bingöl Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Müdürlüğü’nde çalıştıktan sonra Ankara Etimesgut Sosyal Güvenlik Kurumu Müdürlüğü’ne atandı. 13 yıl burada çalışan Adsay, Haziran ayında asaletten Genç Sosyal Güvenlik Kurumu Müdürlüğü’ne atandı. Adsay, evli ve 2 çocuk annesidir.

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat