beylikdüzü escort bayan

SON DAKİKA

Yeni Bingöl Valisi Göreve Başladı

Bu haber 30 Haziran 2017 - 22:13 'de eklendi ve kez görüntülendi.

13.06.2017 Tarihli ve 2017/10458 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı ile Bingöl Valiliğine atanan eski Mamak kaymakamı Ali Mantı bugün Bingöl’e gelerek görevine başladı.
Bingöl Valiliği görevine başlayan Ali Mantı yazılı bir açıklama yaparak göreve başladığını belirtti. İşte Vali Mantı’nın o açıklaması: ” 13.06.2017 Tarihli ve 2017/10458 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı ile Bingöl Valiliğine atanmış bulunmaktayım. Bizleri bu göreve layık gören devlet büyüklerimize saygı ve şükranlarımı arz ederim. Güzel şehrimiz Bingöl’deki hoşgörü, saygı ve sevginin, birlik ve kardeşliğin devamı hususunda hep birlikte beraber çalışacağız. Görev süremizde adaletli, hakkaniyetli hukukun üstünlüğünü esas alan, şeffaf milli ve manevi değerlere bağlı, açık, katılımcı farklılıkları zenginlik kabul eden bir anlayış içerisinde çalışacağız. İlimizin gelişip kalkınması için, huzuru ve güvenliği için hep birlikte devlet ve siyaset adamlarımızla, yerel yönetimlerimizle tüm meslek kuruluşları, basın organları, halkımızla beraber karşılıklı anlayış ve yardımlaşma duygusuyla hareket edeceğiz. Bu vesileyle Sayın Bakanımız Cevdet Yılmaz Beyin şahsında şehrimize hizmet eden tüm kişi kurum ve kuruluşlara teşekkür ederim. Bugüne kadar başlanmış ve devam eden, planlanan tüm projelerin titiz bir şekilde takibini yapan Bakanımız Sayın Cevdet Yılmaz’a Valimiz Sayın Yavuz Selim Köşger ve değerli il yöneticilerine teşekkür eder ve çalışmalarımıza aynı hassasiyetle devam edeceğiz. Ülkemizin ve milletimizin birlik ve beraberliği için hassaten Bingöl’ümüzün beraberliği için hep birlikte bir ve beraber çalışacağız. Bu vesileyle şimdiden bize yardım eden desteklerini esirgemeyen herkese teşekkür eder, saygılar sunarım.”

Sertaç Dilda - Mala Me Sertaç Dilda - Buke Sertaç Dilda - Reşe Ez Brindar Mame (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Reşe (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Kurdish Mashup Sertaç Dilda - feat Deniz Sarıca-Sevin Gayrı Sertaç Dilda - Welate Gurbete Sertaç Dilda - Bunca Gamı Bunca Derdi Sertaç Dilda - Welate Gurbete (Remix) Sertaç Dilda - Yalan Dünya

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat