beylikdüzü escort bayan

SON DAKİKA

Vali Köşger'den Bingöl'e Veda

Bu haber 29 Haziran 2017 - 15:21 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Aydın Valiliğine atanan eski Bingöl Valisi Yavuz Selim Köşger Bingöl’den ayrıldı. Vali Köşger ayrılırken twitterdan da bir mesaj paylaştı.
21 Haziran 2017 tarihinde yayımlanan Valiler Kararnamesi ile Aydın Valiliğine atanan eski Bingöl Valisi Yavuz Selim Köşger, Bingöl’deki veda ziyaretlerinin ardından bugün Bingöl’den ayrıldı.
Vali Köşger Bingöl’den ayrılırken twitter hesabından da bir veda mesajı paylaştı. İşte Vali Köşger’in o mesajı: “Elveda Bingöl, Elveda Genç Elveda Solhan Elveda Karlıova Elvada Kiğı Elveda Adaklı Elveda Yedisu Elveda Yayladere Elveda yiğit Bingöllüler”
Öte yandan ilgili kararname ile Bingöl Valiliğine atanan eski Mamak Kaymakamı Ali Mantı’nın da Bingöl’deki görevine başlaması bekleniyor.

Sertaç Dilda - Mala Me Sertaç Dilda - Buke Sertaç Dilda - Reşe Ez Brindar Mame (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Reşe (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Kurdish Mashup Sertaç Dilda - feat Deniz Sarıca-Sevin Gayrı Sertaç Dilda - Welate Gurbete Sertaç Dilda - Bunca Gamı Bunca Derdi Sertaç Dilda - Welate Gurbete (Remix) Sertaç Dilda - Yalan Dünya

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat