SON DAKİKA

Trafik Ekipleri Bayramda Görev Başında Olacak

Bu haber 24 Haziran 2017 - 11:58 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bingöl İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğü tarafından, ramazan bayramı süresince yapılacak trafik faaliyetleri ile ilgili yazılı açıklama yapıldı.
Açıklamada Ramazan Bayramı tatilinin huzurlu geçmesi ve trafik kazalarının önlenmesi için Bingöl Emniyet Müdürlüğü trafik birimlerince yapılacak denetimlerde vatandaşların yoğun olarak bulunduğu çarşı merkezi ve alışveriş merkezleri önünde her türlü trafik yoğunluğuna karşı tedbirlerin alınacağı kaydedildi.
Yapılan yazılı açıklamada şunlara değinildi:

  1. Vatandaşlarımızın yoğun olarak bulunduğu çarşı merkezi ve alışveriş merkezleri önünde her türlü trafik yoğunluğuna karşı tedbirler alınacak.
  2. Tatil süresince özellikle Genç Caddesi, Hastane Caddesi ve Kültür Caddesi üzerinde araç parkı yapılmayacak park eden araç sürücüleri uyarılarak araçlarını kaldırmaları istenilecek, gerektiğinde cezai işlem uygulanacak.
  3. Sürücülere hız yapmamaları, emniyet kemeri takmaları, araç kullanırken cep telefonu ile görüşmemeleri, şerit kullanma kurallarına riayet etmeleri gibi bilgilendirmeler yapılacak.
  4. Sivil radar araçları ile şehir içi ve şehirlerarası yollarda denetim sayısı artırılacak.
  5. Şehrin giriş ve çıkışlarında bulunan uygulama noktalarında uykusuzluk ve yorgunluk belirtileri görülen sürücülerin denetim noktasında veya araç dışında dinlenmeleri sağlanacak.
  6. Şehir içi ve şehirlerarası otobüslerde sivil kıyafetli trafik personelince denetimler yapılacak.
  7. Seyir halinde sivil trafik araçları ile denetim yapılacak kural ihlali yapan sürücüler tespit edilerek gerekli cezai işlemler uygulanacaktır.

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat