SON DAKİKA

Bingöl Üniversitesi Personelleri İftarda Buluştu

Bu haber 23 Haziran 2017 - 3:36 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bingöl Üniversitesi akademik ve idari personeli iftar yemeğinde bir araya geldi. İftar programında kısa bir konuşma yapan rektörü Prof. Dr. İbrahim Çapak, üniversitenin bir aile olduğunu ve aile gibi hareket ettiğini söyledi.
Üniversitenin merkez kampüsünde rektörlüğümüz tarafından verilen iftar yemeğine Rektör Prof. Dr. İbrahim Çapak, Bingöl Belediye Başkanı Yücel Barakazi, Bingöl Vali Yardımcısı Cevat Gün, Tugay Komutanı Piyade Albay Ersin Altay, İl Jandarma Komutanı Albay Hakan Bayer, İl Emniyet Müdürü Metin Akay, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Hakan Olgun ve Prof. Dr. Hasan Çiftçi, Genel Sekreter Doç. Dr. Abdullah Taşkesen, Fakülte Dekanları, Enstitü Müdürleri, Yüksekokul ve Meslek Yüksekokulu Müdürleri ile il kurum müdürleri, kurum amirleri, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, akademik ve idari personel, daimi işçi, hizmet alım personeli ve İŞKUR personeli katıldı.
“Üniversitemizi hep birlikte daha iyi yerlere taşıyacağız”
‘Yoğun bir eğitim ve öğretim dönemini geride bıraktık’ diyen Rektör Prof. Dr. İbrahim Çapak, “geçen dönem için herkese çabalarından dolayı teşekkür ederim. Eğitim ve öğretim faaliyetlerine en iyi şekilde ileriye taşımaya gayret ettik. Üniversitemizi hep birlikte daha iyi yerlere taşıyacağız. Üniversitemiz bir ailedir, aile gibi harekete edip; üniversitemizi ve ilimizi daha iyi yerlere doğru götüreceğiz. İftar programımıza katılan kurum amirlerine ve üniversitemizin aile fertlerine teşekkür ediyorum. İftarımız, kadir gecesine denk geldi, mübarek bir gün. Allah daha güzel günler nasip etsin. Bayramınızı en güzel şekilde geçirmenizi diliyorum ve bayramınızı şimdiden tebrik ediyorum” şeklinde konuştu.

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat