SON DAKİKA

SÜTAŞ Sütajyer Arıyor!

Bu haber 22 Haziran 2017 - 20:29 'de eklendi ve kez görüntülendi.

“Doğu –Güneydoğu Anadolu Sütçülük Projesi Bingöl Entegre Tesisleri” yatırımına hazırlanan SÜTAŞ,  Bingöl Üniversitesinin bazı bölüm ve programlarında okuyan öğrencilere “SÜTAJYER” programı kapsamında staj yapma imkânı sunuyor. SÜTAŞ,  stajını başarıyla tamamlayanlara Bingöl Entegre Tesisleri’nde iş imkânı da sağlıyor.  Staj başvuruları 30 Haziran 2017 Cuma gününe kadar devam edecek. Staj dönemi ise 10 Temmuz -25 Ağustos tarihleri arasını kapsıyor.
SÜTAŞ’tan yapılan açıklamaya göre kimlerin bu staj imkânından faydalanacağı ve bu kişilerin taşıması gereken özelikler şu şekilde sıralandı: SÜTAJYER olabilmek için kişilerin;
· Bingöl doğumlu olup lise eğitimini Bingöl’de tamamlamaları,
· Bingöl Üniversitesi’nin aşağıdaki bölümlerinden birinde okuyan 1., 2., 3. sınıf öğrencileri ile 2016-2017 eğitim yılında 4. sınıftan mezun olan ve staj kriterlerimizi sağlayan öğrenciler:

 • Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi – Makine Mühendisliği Bölümü
 • Veteriner Fakültesi
 • Teknik Bilimler Meslek Yüksek Okulu – Veterinerlik Bölümü

Başarılı olanlara Bingöl SÜTAŞ’ta çalışma imkânı sunuluyor
‘Sütün iyiliğini ve bereketini yaymak üzere bizimle birlikte çalışmaya istekli öğrencileri staj programımıza davet ediyoruz’ denilen açıklamada ayrıca şu noktalara dikkat çekildi: “Kişisel gelişim eğitimleri, kariyer koçluğu ve proje çalışmaları ile destekleyeceğimiz bu staj programını başarıyla tamamlayan stajyerlerimizi, “Bingöl Entegre Tesisleri”mizde çalışma arkadaşımız olarak görmeyi hedefliyoruz.”
Staj Yeri Aksaray İli Olacak
SÜTAŞ’tan yapılan açıklamaya göre staj yerinin Aksaray ili olduğu ve staj yapacak öğrencilerin staj boyunca yurt ve yemek imkânlarından faydalanacağı belirtildi. Açıklamada ayrıca staj dönemi boyunca stajyerlerin SGK primlerinin yatırılacağı ve bu kişilere ‘stajyer ücreti’nin ödeneceğine de dikkat çekildi.
Staj Dönemleri
Yapılan açıklamada staj dönenmelerinin lisans ve ön lisans bölümleri için iki ayrı dönemde gerçekleştirileceği belirtildi. Buna göre lisans öğrencileri 17 Temmuz –25 Ağustos 2017 tarihleri arasında, meslek yüksekokulu öğrencileri (ön lisans) ise 10 Temmuz -18 Ağustos tarihleri arasında stajlarını yapabilecek.
Staja başvurmak isteyen öğrencilerin dolduracakları staj formunu 30 Haziran 2017’ye kadar doldurarak burs@sutas.com.tr adresine göndermeleri gerekiyor.
Staj başvuru formu için tıklayınız.

PİYASALARDA SON DURUM

 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

EN ÇOK KAZANANLAR

  EN ÇOK KAYBEDENLER

   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER

    BUGÜN 1000TL NE OLDU?

    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    sperrmuellberlin.org

    abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

    Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat