beylikdüzü escort bayan

SON DAKİKA

Valiler Kararnamesinde Bir Sürpriz Daha: Solhanlı Vali

Bu haber 21 Haziran 2017 - 11:44 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Vali atamalarına ilişkin kararname Resmi Gazete‘de yayımlandı. Bugünkü sayıda yayımlanan kararnameye göre; İçişleri Bakan Yardımcısı ile 19 vali merkeze çekilirken, 41 ilin valisi değişti ve 12 kaymakam vali olarak çeşitli illere atandı. Vali olarak atananlar arasında Solhanlı hemşehrimiz Mehmet Emin Bilmez’de yer aldı.
Eski Bingöl Valileri ve mevcut Bingöl Valisinin de görev yerlerinin değiştiği kararnamede Bingöl’e Mamak Kaymakamı Ali Mantı atandı. Kararnamede bir diğer sürprizde Solhanlı hemşehrimiz olan Mehmet Emin Bilmez’in Ardahan Valiliğine atanması oldu. Farklı yerlerde kaymakamlık görevlerinde bulunan Bilmez son olarak İçişleri Bakanlığı Mahalli İdareler Genel Müdürlüğü’nde genel müdür vekili olarak çalışıyordu.
Mehmet Emin Bilmez Kimdir?
1966 yılında Solhan‘da doğdu. Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun oldu. Elazığ Kaymakam adaylığı, Adana Aladağ Kaymakam vekilliği, Antalya İbradı Kaymakam vekilliği, Rize İkizdere Kaymakamlığı, Elazığ Ağın Kaymakamlığı, Van Muradiye Kaymakamlığı, Konya Sarayönü Kaymakamlığı yapmış olan Mehmet Emin Bilmez İçişleri Bakanlığı Mahalli İdareler Genel Müdürlüğü’nde genel müdür vekili olarak görev yaparken 21 Haziran 2017 tarihindeki Valiler Kararnamesi ile Ardahan Valiliğine atandı.

Sertaç Dilda - Mala Me Sertaç Dilda - Buke Sertaç Dilda - Reşe Ez Brindar Mame (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Reşe (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Kurdish Mashup Sertaç Dilda - feat Deniz Sarıca-Sevin Gayrı Sertaç Dilda - Welate Gurbete Sertaç Dilda - Bunca Gamı Bunca Derdi Sertaç Dilda - Welate Gurbete (Remix) Sertaç Dilda - Yalan Dünya

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat