SON DAKİKA

Flaş Gelişme… Bingöl Valisi Değişti

Bu haber 21 Haziran 2017 - 10:40 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bakanlar Kurulu’nda alınan kararlar Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın onayı sonrası Resmi Gazete’de yayınlandı. Yeni valiler kararnamesine göre, 20 ilin valisi merkeze alındı, 20 ile yeni vali atandı, 19 il valisi ise yer değiştirdi.
Vali atamalarına ilişkin kararname Resmi Gazete‘de yayımlandı. Bugünkü sayıda yayımlanan kararnameye göre; İçişleri Bakan Yardımcısı ile 19 vali merkeze çekilirken, 41 ilin valisi değişti ve 12 kaymakam vali olarak çeşitli illere atandı.
Eski Bingöl Valilerinin Yerleri Değişti
Merkez valiliğine atanan isimler arasında Eski Bingöl Valilerinden Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş, Van Valisi İbrahim Taşyapan ve Bingöllü olan Ağrı Valisi Musa Işın’da yer aldı. Yine eski Bingöl Valilerinden İrfan Balkanlıoğlu, Ordu Valiliğinden Sakarya Valiliğine atandı.
Bingöl Valiliğine Mamak Kaymakamı Atandı
Yeni kararnameye göre Bingöl Valisi Yavuz Selim Köşger Aydın Valisi olarak atanırken, Bingöl Valiliğine Mamak Kaymakamı Ali Mantı atandı. Resmi gazetenin bugünkü sayısında yayımlanan yeni kararnamede görev yerleri değişen ve yeni atanan isimlerin kısa süre içinde yeni görev yerlerine geçmesi bekleniyor.
Ali Mantı Kimdir?
1964 yılında Çorum’da doğdu.
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümünü bitirdi.
Sırasıyla; Amasya Kaymakam Vekilliği , Trabzon Kaymakam Vekilliği, Kayseri Kaymakam Vekilliği, Yozgat Kaymakamlık, Artvin Kaymakamlık, Kastamonu Kaymakamlık, Sivas Vali Yardımcılığı , Amasya Vali Yardımcılığı , Kayseri Vali Yardımcılığı görevlerinde bulundu.
Mamak Kaymakamı olarak kamu hizmetine devam eden Ali Mantı 21 Haziran 2017 tarihinde Bingöl Valiliğine atandı.
Evli ve üç çocuk babasıdır.

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat