SON DAKİKA

Eski Bingöl Valisi İmam Oldu!

Bu haber 21 Haziran 2017 - 11:28 'de eklendi ve kez görüntülendi.

“Gönül Köprüsü” organizasyonu kapsamında bazı programlara katılmak üzere Van’a gelen İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Eski Bingöl Valisi olan Van Valisi İbrahim Taşyapan’ın imamlığında namaz kıldı.

Türkiye’nin 81 ilinde düzenlenen “Gönül Köprüsü” programı hafta sonu Van’da da düzenlendi. Van Ticaret ve Sanayi Odası (Van TSO) ile Ankara Sanayi Odası (ASO) arasında yapılan protokol ve “Sivil Toplum Buluşması”na İçişleri Bakanı Süleyman Soylu katıldı.
Van TSO’da düzenlenen toplantının ardından Cumhuriyet Caddesi üzerinde esnaf ziyareti yaparak vatandaşlarla sohbet eden Bakan Soylu, Vali Taşyapan ve beraberindekiler, daha sonra Edremit Belediyesi tarafından ilçe sahilinde kurulan iftar çadırında iftar açtı.
İftar programından sonra Tuşba ilçesinde şehit ailesini ziyaret eden İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve beraberindekiler, Yukarı Norşin Camisi’nde kılınan teravih namazının ardından Van’dan ayrıldı.
Namaza Van Valisi İbrahim Taşyapan imamlık yaparken, başta İçişleri Bakanı Soylu olmak üzere devlet erkanı, müdürler ve çok sayıda vatandaş ise saf tuttu. Namaz kılınırken çekilen görüntüler sosyal medyada paylaşıldı.
İşte sosyal medyada paylaşılan o görüntüler:

Öte yandan eski Bingöl Valisi olan Van Valisi İbrahim Taşyapan’ın 21 haziran 2017 tarihinde yayınlanan valiler kararnamesi ile merkez valiliğine çekildiği öğrenildi.
Kaynak: Şehrivan Gazetesi

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat