SON DAKİKA

Hasta ve Hasta Yakınlarına Büyük Jest

Bu haber 20 Haziran 2017 - 14:09 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bingöl Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesinde hastalar oturdu hastane çalışanları ve yöneticiler onlara iftar sofrası hazırladı.
Bingöl Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Hastane Yöneticisi Uzm. Dr. Mustafa Alimoğlu, Başhekim Yardımcısı Uzm. Dr. İlyas Duran, İdari ve Mali İşler Müdürü Musa Tavlar, Müdür Yardımcısı Yakup Gündoğdu ve Basın İletişim Sorumluları Hanife Kuyu Tavlar ve Serap Elçi ile diğer çalışanlar, Hastane Bahçesinde Hasta, Hasta yakınları ve Refakatçilerine iftar programı hazırladı.
İftara davetli hasta ve hasta yakınlarından oluşan yaklaşık 250 vatandaşa Hastane İdarecileri ve hastane çalışanları tarafından servis ve sunum gerçekleştirilerek güzel bir ortamda İftar açılıp, iftar sonrası hasta yakınları tarafından hastane bahçesine kurulan semaverde hastane çalışanı ve yöneticileri ile hasta ve hasta yakınları birlikte çay içip uzun süre sohbet ettiler.
Bu durumdan memnun oldukları gözlenen hasta ve hasta yakınları, hastane yönetici ve çalışanlarına teşekkürlerini ilettiler.

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat