beylikdüzü escort bayan

SON DAKİKA

Mesai Saati Dışında da Diş Tedavisi Yapılıyor

Bu haber 17 Haziran 2017 - 1:02 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bingöl Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesinde Ramazan ayında mesai saatleri dışında 400 hastaya diş tedavisi verildiği öğrenildi.
Acil kliniğinde günde ortalama 50 hastanın tedavi edildiği Bingöl Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesinde mesai saatleri dışında da hizmet veriliyor. Saat 21.00-23.00 arasında verilen hizmette 2 haftada 400 hastanın tedavi edildiği öğrenildi.
Konu hakkında Bingöl Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği tarafından yapılan açıklamada, “Bingöl Ağız ve Diş Sağlığı Merkezimizde Ramazan ayı itibari ile 01 – 15 Haziran 2017 tarihleri arasında saat 21:00 ila 23:00 arasında 4 Diş Hekimimiz ile yürütülen mesai dışı çalışma ile 400 hastamızın Dolgu, Kanal ve Protez tedavileri yapılmıştır. Ayrıca saat 16:00’dan sonra başlayan ve sabah mesai saatine kadar hizmet veren acil kliniğimizde de hastalarımızın acil tedavileri yapılmaktadır. Acil Kliniğimizde günde ortalama 50 hasta tedavi edilmektedir” denildi.

Sertaç Dilda - Mala Me Sertaç Dilda - Buke Sertaç Dilda - Reşe Ez Brindar Mame (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Reşe (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Kurdish Mashup Sertaç Dilda - feat Deniz Sarıca-Sevin Gayrı Sertaç Dilda - Welate Gurbete Sertaç Dilda - Bunca Gamı Bunca Derdi Sertaç Dilda - Welate Gurbete (Remix) Sertaç Dilda - Yalan Dünya

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat