SON DAKİKA

Bingöl Belediyesinden Yapılandırma Uyarısı

Bu haber 15 Haziran 2017 - 12:34 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bingöl Beledisine ait su bedeli, emlak vergisi, reklam vergisi, çevre temizlik vergisi ve ecrimisil borçlarını yeniden yapılandırmak isteyen vatandaşların 30 Haziran 2017 tarihine kadar belediye müracaat etmeleri gerekiyor.
Bingöl Belediyesi Basın ve Yayın Koordinatörlüğü’nden yapılan yazılı açıklamada, 31 Mart 2017 tarihine kadar tahakkuk edilip ödenmeyen Su Bedeli, Emlak Vergisi, Reklam Vergisi, Çevre Temizlik Vergisi ve Ecrimisil gibi alacaklarını ödemeyen vatandaşların 30 Haziran 2017 mesai bitimine kadar yazılı dilekçe ile Bingöl Belediyesi’ne müracaatta bulunulması istendi.
Vatandaşların, yapılandırma işlemlerini yaptırmak için hafta sonu hizmet alabilecekleri vurgulanan açıklamada, “Yapılandırmadan faydalanmak isteyen vatandaşlarımız için hafta sonları 09:00 ile 16:00 saatleri arasında Bingöl Belediyesi veznelerinde hizmet almaya devam edecekler. Hafta içi 08:00 ile 16:00 arasında vatandaşlarımız ödeme yapabilmektedirler. Vatandaşlarımız istedikleri gün ve saatlerde ödemelerini yapabilirler. Peşin ödemelerde gecikme zammı alınmayacak. Borçların taksitlendirilmesi halinde ise tefe-tüfe oranında cüzi oranda gecikme zammı uygulanacak ” denildi.
6552 Sayılı Kanun’un, geçmişe yönelik borçların yapılandırılması noktasında çok önemli bir fırsat olduğu belirtilen açıklamada, “31 Mart 2017 tarihine kadar tahakkuk edilip ödenmemiş olan su bedeli, emlak vergisi, çevre temizlik vergisi gibi alacakların Bingöl Belediyesi’ne, 30 Haziran 2017 Cuma günü mesai bitimine kadar yazılı müracaat etmek kaydıyla peşin veyahut taksitler halinde ödeme kolaylığı sağlanmış bulunmaktadır. Yapılandırma kolaylığından yararlanmak isteyen vatandaşlarımız; borçlarını ister peşin ve isterlerse katsayı oranına göre 6, 9, 12 ve 18 taksitte ödeyebilecekler” ifadelerine yer verildi.
Açıklamada, belirtilen süre içerisinde borç yapılandırma amacıyla Bingöl Belediyesi’ne başvurulmaması halinde borçlular hakkında icra takibinin yapılacağı kaydedildi. Ayrıca; Cumartesi ve Pazar günleri 09.00 ila 16.00 saatleri arasında yapılandırma birimi ve veznelerin açık olduğu kaydedildi.

PİYASALARDA SON DURUM

 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

EN ÇOK KAZANANLAR

  EN ÇOK KAYBEDENLER

   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER

    BUGÜN 1000TL NE OLDU?

    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    sperrmuellberlin.org

    abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

    Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat