beylikdüzü escort bayan

SON DAKİKA

Çakırtaş'a Seçkin Bilim Adamı Ödülü Verildi

Bu haber 13 Haziran 2017 - 15:06 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bingöl Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümü Öğretim Üyesi Yrd. Doç Dr. Önder Çakırtaş’a seçkin bilim adamı ödülü verildi.
Bingöl Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümü öğretim üyesi Yrd. Doç Dr. Önder Çakırtaş’a Amerika’daki IGI Global International Publisher of Information Science and Technology Research Kurumu tarafından akademik dünyaya edebiyat alanındaki olağanüstü katkılarından ötürü Seçkin Bilim Adamı (Outstanding Scholars Award) ödülü verildi.
Kurum tarafından yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı: “Bu ödül, keşfedilebilirliği teşvik eden ve araştırmacıları daha büyük küresel topluluklara bağlayan editörleri ve olağanüstü yetenekli yazarları onurlandırmak içindir. Modern araştırma ve akademik araştırmanın ardındaki itici güç olan IGI Global Outsatnding Scholars, küresel teknolojik ilerlemeyi ve akademik gelişmeyi teşvik eder. Çakırtaş’ın kendi araştırma alanına olağanüstü katkılarından ötürü, kendisine bu ödülü sunmaktan memnuniyet duyuyoruz. Kendisine akademi dünyasına katkıları ve bilginin yaygınlaştırılması girişimlerinden dolayı çok teşekkür ederiz.”
Çakırtaş, ödül kapsamında belirli tarihlerde çeşitli araştırmalar yapmak üzere Amerika’ya davet edilecek. Üçüncüsü verilen ödül, Çakırtaş’tan önce Tayvan Ming Chuan University’nden Prof. Dr. Chia-Wen Tsai ve Amerika North Carolina Central University’den Doç. Dr. James E. Osler’a verilmişti.

Sertaç Dilda - Mala Me Sertaç Dilda - Buke Sertaç Dilda - Reşe Ez Brindar Mame (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Reşe (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Kurdish Mashup Sertaç Dilda - feat Deniz Sarıca-Sevin Gayrı Sertaç Dilda - Welate Gurbete Sertaç Dilda - Bunca Gamı Bunca Derdi Sertaç Dilda - Welate Gurbete (Remix) Sertaç Dilda - Yalan Dünya

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat