SON DAKİKA

Sağlık Çocuk Dergisi Adreslerinize Ücretsiz Gönderilecek

Bu haber 12 Haziran 2017 - 12:28 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bingöl Halk Sağlığı Müdürlüğü Şekerpancarı İlkokulu öğrencilerine Sağlık Çocuk Dergisini tanıtarak, öğrencilere dergi dağıttı. Ayrıca, söz konusu derginin isteyen herkese ücretsiz olarak gönderilebileceği öğrenildi.
Sağlık Bakanlığının hedef ve amaçları doğrultusunda halk sağlığının korunması ve geliştirilmesi, hastalık risklerinin azaltılması ve önlenmesi ile teşhiş, tedavi ve rehabilite edici sağlık hizmetlerinin daha verimli kullanılabilmesi için uyarıcı, bilgilendirici ve eğitici mahiyette materyaller hazırlanıyor.
Bu bağlamda, sağlıklı bir gelecek için çocukların elde ettikleri öğrenim deneyimleri büyük bir öneme sahip. 7-10 yaş çocuklarda sağlık okur-yazarlığını ve sağlıklı yaşam bilincini geliştirmek için bilgi, hikaye, bilmece, bulmaca, test ve görsellerin yer aldığı ‘Sağlık Çocuk’ adlı dergi bastırıldı.
Söz konusu derginin, Sağlık Bakanlığının www.saglikcocuk.saglik.gov.tr adresinden abone olacaklara adreslerine ücretsiz olarak gönderileceği öğrenildi.
Bingöl Halk Sağlığı Müdürlüğüne bağlı Bulaşıcı Olmayan Hastalıklar, Programlar ve Kanser Şubesi, Obezite, Diyabet ve Metabolik Hastalıklar Birimi ise İl Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı Şekerpancarı İlkokulu öğrencilerine Sağlık Çocuk Dergisinin tanıtımını yapıp derginin dağıtımını yaparak bu konuyla ilgili farkındalık oluşturdu.

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat