SON DAKİKA

Genç'te Kardeşlik İftarı Yetimleri Buluşturdu

Bu haber 11 Haziran 2017 - 3:09 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Genç Belediye Başkanı M. Hadi Topraktan, Ramazan ayının 15. Günü olan “Dünya Yetimler Günü” dolayısıyla Genç ilçesinde yaşayan yetim çocuklar ve yakınları ile iftar yemeğinde bir araya geldi.
Genç Belediyesi tarafından Ramazan ayının 15’inde kabul edilen “Dünya Yetimler Günü” sebebiyle “kardeşlik iftarı” programı düzenlendi. Genç Öğretmen Evi Seyir Cafe Restaurant’ta düzenlenen kardeşlik iftarına Genç Kaymakamı Hasan Hüseyin Vural, Genç Belediye Başkanı M. Hadi Topraktan, Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Bezen, Başkan Topraktan’ın eşi Gülseher Topraktan, Genç ilçesinde yaşayan yetim çocuklar ve yakınları katıldı.
Gerçekleşen iftar programının ardından görüşlerini aktaran Genç Belediye Başkanı M. Hadi Topraktan “Böyle mübarek günler Ülkemizin ve bizlerin birliğine, beraberliğine, dayanışmasına vesile olsun inşallah. 3 yıldır biliyorsunuz ki her Ramazan ayının 15. günü böyle bir iftar yemeğini düzenliyoruz. Sayın Cumhurbaşkanımızın bizlere bu noktada tavsiyeleri doğrultusunda Türkiye genelindeki bütün AK Partili belediyelerce bu iftarlar gerçekleştiriliyor. Yetim ve öksüzlerimizle ilgili Genç Belediyesi olarak üzerimize düşen ne varsa her zaman fazlasıyla yapmaya devam edeceğiz, çünkü onlar bizim emanetimiz” şeklinde konuştu.
Kardeşlik iftarında Başkan Topraktan’ın eşi Gülseher Topraktan, yetim çocuklar ile yakından ilgilenip bir süre sohbet etti. Kardeşlik iftarına katılan yetim çocukların yakınları ise etkinliği düzenleyen Genç Belediye Başkanı M. Hadi Topraktan’a teşekkür etti.

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat