SON DAKİKA

12 Adımda 12 Dev Öğrenci Projesi Ödül Töreni Yapıldı

Bu haber 09 Haziran 2017 - 1:40 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bingöl İl Milli Eğitim Müdürlüğünce akademik başarıyı artırmak, başarılı öğrencileri ödüllendirmek amacıyla hazırlanan “12 Adımda 12 Dev” projesi ödül töreni düzenlendi.
2016-2017 eğitim öğretim yılı başında İl Milli Eğitim Müdürlüğü AR-GE birimi tarafından hazırlanan “12 Adımda 12 Dev Öğrenci” projesi ödül töreni Bingöl Belediyesi Kültür Merkezinde gerçekleşti.
Saygı duruşu ve istiklal marşının ardından Proje kapsamında düzenlenen Kuran’ı Kerim’i güzel okuma yarışmasında birinci olan öğrencinin Kuran Tilavetiyle devam etti. Türk Halk Müziği dalında dereceye giren öğrencilerin seslendirdiği türküler beğeniyle izlendi.
Törende konuşan İl Milli Eğitim Müdürü Kadri Engin Projeye 125 okul ve 410 öğrencinin katıldığını belirterek, projenin akademik başarı arttırmak, sosyal, kültürel ve sportif faaliyetleri canlandırmak ve bu alanlarda başarılı olan öğrencileri ödüllendirmek amacıyla hazırlandığını söyledi.
Yapılan konuşmanın ardından, Vali Yavuz Selim Köşger tarafından öğrencilere hediyeleri verilirken, projede görev alan öğretmenlere de teşekkür belgeleri verildi.

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat