beylikdüzü escort bayan

SON DAKİKA

Birleşme Kararı Aldılar

Bu haber 07 Haziran 2017 - 12:18 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Zımak Derneği Başkanı Mehmet Ali Atalay ve Seyfan Derneği Başkanı Orhan Açıkbaş, ortak basın açıklaması yaparak bundan sonra tek dernek olarak faaliyetlerini sürdüreceklerini belirttiler.
Ortak basın açıklamasında ilk olarak açıklamalarda bulunan Zımak Derneği Başkanı M. Ali Atalay, Prig Seyfin torunları olarak kültürel değerlerini yaşatmak, gelecek nesillere doğru olarak aktarabilmek adına kurulmuş sivil toplum kuruluşlarının, halkı temsil etmede iki derneğe gerek olmadığını ifade etti. Atalay, “birlikte olmanın rahmet, ayrılığın azap olduğu anlayışı doğrultusunda, tek çatı altında buluşmaya bir ve beraber olmaya yönetim kurulları olarak karar aldık. Bu süreci olabildiğince üyelerimiz ve halkımız ile istişare ettik. Halkımız tarafından bu birliktelik büyük oranda teveccüh ile mutlulukla karşılandı” dedi.
Bundan sonraki süreç ile ilgili bilgiler veren Seyfan Derneği Başkanı Orhan Açıkbaş, “Bundan sonraki süreçte Seyfan Derneği olarak bütün köylülerimizi kucaklayarak, hizmet etmeye devam edeceğiz. Yakın zamanda, kongremizi gerçekleştirip, süreci tamamlayacağız. Alınan bu kararın, tüm seyfanlılara hayırlı olmasını diliyoruz. Birlik ve beraberliğin sağlanmasındaki düşüncelerinden ve katkılarından dolayı Zımak Derneği Başkan ve yönetimine teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.

Sertaç Dilda - Mala Me Sertaç Dilda - Buke Sertaç Dilda - Reşe Ez Brindar Mame (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Reşe (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Kurdish Mashup Sertaç Dilda - feat Deniz Sarıca-Sevin Gayrı Sertaç Dilda - Welate Gurbete Sertaç Dilda - Bunca Gamı Bunca Derdi Sertaç Dilda - Welate Gurbete (Remix) Sertaç Dilda - Yalan Dünya

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat