SON DAKİKA

Doğalgaz Beraberinde Çile Getirdi!

Bu haber 06 Haziran 2017 - 19:17 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bingöl Merkeze bağlı mahallelerde yapılan doğalgaz çalışması sonrası yolların düzgün onarılmaması vatandaşı çileden çıkarıyor.
Bingöl bir taraftan doğalgaz ile tanışmanın sevincini yaşarken, diğer taraftan ise beraberinde gelen sorunlar ile boğuşuyor. Geçen yıl Kültür mahallesi ve İnönü mahallesinde doğalgaz alt yapı çalışması bitirilirken, bu yıl Karşıyaka, Saray, Şehit Mustafa Gündoğdu ve Recep Tayyip Erdoğan Mahallelerinde doğalgaz alt yapı çalışması devam ediyor.
Geçen yıl alt yapısı biten Kültür Mahallesi ve İnönü Mahallesinde doğalgaz alt yapı çalışmasının yapıldığı noktalarda yolların düzgün bir şekilde kapatılmadığı ve özellikle sürücülerin zor anlar yaşamasına sebep olduğu görülüyor. Durumu gören vatandaşlar yüklenici firmaların işi baştan savma yaptığını, denetim makanizmasının ise iyi işlemediğini dile getiriyor. Normal şartlarda kazı yapılan yolların düzgün bir şekilde kapatılıp eski hale gelmesi gerekiyorken, yolların patates tarlasına dönüşmüş hali şehre otantik bir hava katıyor!
Kültür Mahallesi ve İnönü Mahallesinde bu durum devam ederken, benzer manzaralar doğalgaz alt yapı çalışmasının devam ettiği Karşıyaka, Saray, Şehit Mustafa Gündoğdu ve Recep Tayyip Erdoğan Mahallelerinde de yaşanmaya başlandı. Durumu gören vatandaşlar belediyeden umutvar olmadıklarını, bu çileyi çekmeye mahkum olduklarını dile getiriyor. Belediye ise yaşananlar karşısında sessizliğini koruyor.

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat