SON DAKİKA

Parklara Karanlık Çökmüş!

Bu haber 05 Haziran 2017 - 22:54 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bingöl Merkeze bağlı Recep Tayyip Erdoğan Mahallesinde bulunan parkların aydınlatma sistemi çalışmadığından dolayı parklara adeta karanlık çökmüş gibi.
Havaların ısınması ile birlikte akşam ailesi ile birlikte parklara akın eden vatandaşlar karanlık ortamda adeta çile çekiyor. Özellikle Ramazan ayı dolayısıyla iftardan sonra parka giden vatandaşlar zamanlarının önemli bir kısmını parklarda geçiriyor.
Bingöl Merkeze bağlı Recep Tayyip Erdoğan Mahallesinde bulunan parkların aydınlatma sistemi çalışmadığından dolayı parka giden vatandaşlar cep telefonu fenerleri ile parkı aydınlatıyor. Bu durumu gören vatandaşlar sitemlerini dile getirirken belediyeye de çağrıda bulunuyor. Vatandaşlardan biri, “belediyemiz mahallemize yeni parklar yaptı, sağ olsunlar. Fakat gördüğünüz gibi parkımızda aydınlatma sorunu var, çocuğumu parka getirdiğimde elini bırakıp kendi başına oynamasına gönlüm razı gelmiyor. Her taraf karanlık, yere düşer, bir şeye çarpar diye korkuyorum” sözleri ile veryansın ediyor.
Mahallede hem yeni yapılan parklarda hem de eski parklarda aydınlatma sorunu (parkları aydınlatan lambalar yer yer yanarken, parkların önemli bir kısmında lambaların yanmadığı görülüyor) olduğu görülürken, yer yer çocuk oyun alanlarında korkuluklarında tahrip edildiği ve küçük çocukların her an kaza yaşamasına davetiye çıkaracak potansiyelde olduğu görüldü.

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat