SON DAKİKA

Genç'te Başarılı Öğrenciler Ödüllendirildi

Bu haber 05 Haziran 2017 - 13:12 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Genç ilçesinde 2016-2017 Eğitim öğretim yılında çeşitli spor ve kültürel alanlarında bireysel ya da takım olarak Bingöl 1’incisi olup ve bölge müsabakalarına katılmayı başaran öğrenciler, Kaymakam Hasan Hüseyin Vural tarafından ödüllendirildi.
Eğitim, spor ve kültürel alanlarında bireysel ya da takım olarak Bingöl birincisi olan ve bölge müsabakalarına katılmayı başaran 148 öğrenciye kaymakam Vural tarafından çeşitli hediyeler verildi.
Kaymakam Vural, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Davut Yurttaş ve Mehmet Atalay, okul müdürleri ile birlikte makamında ağırladığı öğrencilerle bir süre sohbet etti. Öğrencilerin elde ettiği başarıdan dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Vural, “Yarıştığınız kulvarda dereceye girmek size büyük bir fayda sağlayacak. Dilerim daha iyi başarı elde edersiniz. Başarıyı muhafaza etmek önemli, ama daha önemlisi bu başarıyı daha da ileriye götürmektir” dedi.
Vural; “Sevgili öğrenciler, sizleri tebrik ediyorum. Başarınızdan dolayı diğer öğrencilere örnek oldunuz. Sizlerin başarısında emeği geçen başta sizlere destek olan ailelerinize, öğretmenlerinize, okul yöneticilerinize teşekkür ederim. Sizlerin başarınızı arttırmaya yönelik her türlü imkânı sizlere sunmak için gayret ediyoruz, etmeye devam edeceğiz. Bunu bir fırsat olarak değerlendirip sizlerden istenen gayreti göstermeniz en büyük temennimiz. Gösterdiğiniz her başarı bizleri ayrıca mutlu edecektir. Sizler geleceğimizin teminatısınız, sizler için yapılan her yatırım ülkemizin geleceğine yapılan yatırımdır.” diyerek öğrencilere ödüllerini takdim etti.
Ödül sonrası görüşlerini aldığımız Güreş dalında Bingöl il birincisi olup Türkiye finallerine katılan Genç Anadolu Lisesi öğrencisi Serkan Şık, iyi imkânlar bulursa büyük başarıları elde edeceğine inandığını söyledi. Şık, “Spor yapmak biraz zor ama hocalarımın desteğiyle zoru aştım. Daha iyi yerlere gitmek istiyorum. Türkiye ve Avrupa Şampiyonluğu gibi hedeflerim var, bana iyi imkânlar sunmasını bekliyorum ve iyi bir başarı yakalayacağıma inanıyorum. Allah nasip ederse başaracağım İnşallah” şeklinde konuştu.
Futbol, hentbol, masa tenisi, güreş, yüzme, kort tenis, badminton branşları, hafızlık yarışması, edebi eser yazma ve YGS de ilçe başarısı gibi faklı pek alanda Bingöl birincisi olan ve bölge müsabakalarında Genç’i ve Bingöl’ü temsil eden ilçede farklı okullarda eğitim gören 148 öğrenciye hediyeleri Kaymakam Vural tarafından verildi. Vural, daha önce Merkezi Ortak Sınavı’nda (TEOG) Türkiye birincisi olma başarısını gösteren 11 öğrenciyi de altınla ödüllendirmişti.

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat