SON DAKİKA

Genç'te Ameliyatlar Başladı

Bu haber 05 Haziran 2017 - 19:48 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Önceki hafta Genç’teki görevine başlayıp ‘artık ilçede önemli ameliyatların yapılabileceğinin müjdesini veren’ Genel Cerrahi Uzmanı Opr. Dr. Hasan Yaşar, hafta içinde 18 yaşındaki bir hastanın ameliyatını gerçekleştirdi. Opr. Dr. Hasan Yaşar, Ramazan ayı sonrasına planlanan birçok ameliyatların da bulunduğunu söyledi.
Sağlık Bakanlığı 74’üncü Dönem Devlet Hizmet Yükümlülüğü Kurası kapsamında Genç Devlet Hastanesi’ne ataması yapılan ve önceki hafta itibari ile ilçedeki görevine başlayan Genel Cerrahi Uzmanı Opr. Dr. Hasan Yaşar, ayağının tozu ile ilk ameliyatını da göreve başladığı hafta gerçekleştirdi. Göreve başladığında ziyaret ettiğimiz Opr. Dr Yaşar, Genç’e reçete yazmak için gelmediğini ve tüm teknik donanım ve imkânlara sahip olan hastanede önemli ameliyatları da gerçekleştirme gayreti içerisinde olacağını ifade etmişti.
Hafta içerisinde şiddetli karın ağrısı şikayetiyle Genç Devlet Hastanesi’ne baş vuran bir hastaya yapılan tetkik ve incelemelerinde apandisit teşhisi konup appendektomi ameliyatı yapıldı. Gerçekleşen ameliyatın ardından görüşlerini aldığımız Genel Cerrahi Uzmanı Opr. Dr. Hasan Yaşar: “18 yaşında erkek hasta bir günlük karın ağrısı şikâyetiyle geldi. Bu şikayetine ek olarak bulantı, kusma ve iştahsızlık mevcuttu. Yapılan değerlendirmede hastanın akut apandisit olduğu anlaşıldı ve hastamız acil şartlarda ameliyata alınıp başarılı bir operasyon gerçekleşti. Hastanemizde düzenli tedavisi uygulanan hastamız ertesi gün taburcu edildi. Hastamızın kontrolleri poliklinik ortamda devam etmektedir. Hastanemiz acil vakalarda ameliyat yapılabilecek imkânlara sahip. Bundan böyle hastanemizde kasık fıtığı, mide ameliyatı, bağırsak ameliyatı ve bunlar gibi birçok önemli ameliyatları burada yapabileceğiz. Ramazan sonra ameliyat bekleyen hastalarımız var” dedi.

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat