SON DAKİKA

Genç MYO'da 3 Yeni Bölüm Açıldı

Bu haber 05 Haziran 2017 - 15:36 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Genç Meslek Yüksekokulu’nda, YÖK’ten gelen onay ile 3 yeni bölüm açıldı. Genç MYO 2017-2018 eğitim-öğretim döneminde yeni bölümlere öğrenci kabul edecek.
Genç MYO yeni bölüm ve programlarla büyümeye devam ediyor. Meslek Yüksekokulu’nda açılan Organik Tarım Programı, Sivil Savunma ve İtfaiyecilik programı ve Ormancılık Programı gelecek eğitim sezonunda öğrenci almaya başlayacak.
Genç Meslek Yüksekokulu Müdürlüğü tarafından 3 yeni program için yapılan başvuru dosyası, üniversite Senatosu’ndan geçerken, onay için YÖK’e gönderilen karar kabul edildi. Böylece 3 program bu seneki öğrenci seçme ve yerleştirme kılavuzunda yer alarak öğrenci alması kesinleşmiş oldu. Onay alan programlardan Sivil Savunma ve İtfaiyecilik programı 60, Ormancılık Programı 40, Organik Tarım Programı ise 30 öğrenci alacak.
Açılan yeni bölüm ve programlarla ile birlikte öğrenci sayısında ciddi bir artış olacağını ve yüksekokulun daha da hareketleneceğini düşündüklerini belirtilen Genç Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Rıdvan Polat, kısa vadede açmak istedikleri bölüm ve programların tümünü açmayı başararak hedeflerine ulaştıklarını belirtti.
Gelecek planlarının ise hem bölge üniversitelerinde yaygın olmayan, hem de istihdam imkânı yüksek olan yeni programlar açmak olduğunu ifade eden Polat, şunları söyledi.  “Yeni bölüm ve programların açılmasında büyük katkıları olan ve her zaman desteklerini hissettiğimiz Bingöl Üniversitesi Rektörü Sayın Prof. Dr. İbrahim Çapak hocamıza teşekkürlerimizi sunarız. Ayrıca bu süreçte ilgi ve katkıları için Bingöl Üniversitesi Personel Daire Başkanı Hasan Ali Korkankorkmaz’a ve gösterdikleri yoğun ve özverili çalışmalarından dolayı tüm Genç Meslek Yüksekokulu personeline teşekkür ederim.”
 

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat